• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Białystok Rzemieślnicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rzemieślnicza

Znaleźliśmy 129 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Białystok

15867373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gastronomiczny. galeria. 27344673 15867373 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal gastronomiczny 20 m2. > Najlepsza, widoczna lokalizacja, centrum h...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 000 PLN (150 zł/m2)

2
-
20 m2
-
15861043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia handlowo biurowa z placem 27195628 15861043 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu handlowo - biurowego w Białymstoku na terenie firm usługowych, hurtown...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

13 400 PLN (54 zł/m2)

4
-
250 m2
-
15871811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal 18m² | dostępny od zaraz! 27475911 15871811 Na wynajem funkcjonalny i estetyczny lokal usługowy o powierzchni 18 m², położony na I piętrze nowoczesnego budynku apartamentowo - biurowego przy ul. Rzemieślniczej w Białymstoku.- Nowy budynek o wysokim standardzie- Świetna lokalizacja  - w bezpośr...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (111 zł/m2)

1
-
18 m2
2020
15562676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21380748 15562676 Proponuję do wynajęcia lokal użytkowy na I piętrze o całkowitej powierzchni 220mkw., na os. Jaroszówka.Cała powierzchnia typu  OPEN SPACE. Przed budynkiem kilka miejsc postojowych.Lokal idealny pod różne usługi: Call Center...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 160 PLN (28 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15562722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21381121 15562722 Lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum. Idealna lokalizacja pod dochodową działalność. Lokal:- 38 mkw.- wejście z ulicy- 1 piętroLokalizacja:- os. Centrum- w pobliżu lokale biurowo-usługowe, liczne punkty gastronomiczne, rynek KościuszkiSt...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (42 zł/m2)

11
-
38 m2
2002
15808676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26400184 15808676 Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu w Białymstoku? Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 50 m², położony na pierwszym piętrze w doskonałym punkcie komunikacyjnym na Osiedlu Młodych.Dlaczego warto?Lokal chara...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15844273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26828700 15844273 Wynajmę odrębny gabinet w biurze w którym mieści się kancelaria radcy prawnego.Lokal mieści się na parterze budynku przy ul. Tadeusza Mazowieckiego, dobrze widoczny z zewnątrz.Istnieje możliwość podnajęcia dwóch gabinetów jednocześnie.Do wspólnego u...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

900 PLN (82 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15851543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie biurowe 290 m2 Centrum 27012812 15851543 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Jeśli szukasz atrakcyjnej powierzchni biurowej w centrum Białegostoku - właśnie znalazłeś.- ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

14 750 PLN (51 zł/m2)

5
-
290 m2
-
15851120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie biurowo usługowe 27012268 15851120 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu powierzchni biurowo-usługowych 2 x 220m2 w dobrej cenie!Ładne pomieszczenia z...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 150 PLN (28 zł/m2)

1
-
220 m2
-
15858054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę lokal w Galerii Antoniuk. 27137790 15858054 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Galerii Antoniuk Oferujemy na wynajem atrakcyjny loka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

4 320 PLN (60 zł/m2)

2
-
72 m2
2010
15858058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Miejsce na salon sprzedaży Twojej marki! 27137786 15858058 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na wynajem funkcjonalną przestrzeń handlową w nowoczesnym niskim budynku. Obiekt poł...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

15 900 PLN (35 zł/m2)

5
-
450 m2
2013
15858055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w centrum do wynajęcia 27137784 15858055 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia biuro w centrum, prestiżowa lokalizacja, zaledwie 2 minuty spaceru do Rynku Koś...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 100 PLN (69 zł/m2)

2
-
45 m2
2005