• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Dawidy Złote Łany

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łany, Złote i Dawidy

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15742157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal idealny na biuro! Gdańsk Morena! 24985131 15742157 Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 139m2, na drugim piętrze budynku trzykondygnacyjnego, idealny na biuro, kancelarię, pracownię projektową, siedzibę firmy!Zalety nieruchomości:- atrakcyjny budynek z 2009r- teren ogrodzony, z dwoma bramami ot...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

11 300 PLN (81 zł/m2)

8
-
139 m2
2009
15885611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734153 15885611 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 53,58 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 107 PLN (59 zł/m2)

3
-
53 m2
1985
15867744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27350412 15867744 Lokale biurowe w budynku biurowo-magazynowym, duży parking BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 193,87 m.kw. Na podłodze gres lub wykładzina dywanowa. Pokoje o powierzchni: 49,62 m2, 38,05 m2, 2...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

4 825 PLN (25 zł/m2)

11
-
192 m2
-
15867741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27350408 15867741 Lokal biurowy w budynku biurowo-magazynowym Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia lokal biurowy o pow. 45 m.kw + zaplecze sanitarne. Podłoga wykończona posadzką cementową. W ...

Pabianice (Partyzancka) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 125 PLN (25 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15867727 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27350402 15867727 Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: Pabianice Centrum Powierzchnia: 540 m.kw. Stan techniczny: do adaptacji Media: prąd, siła, woda, kanalizacja Stan prawny: własność BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu lokal magazynowy o powierzchni 5...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

4 320 PLN (8 zł/m2)

11
-
540 m2
-
15875079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn z biurami w doskonałej lokalizacji! 27525501 15875079 Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjno -biurowy o łącznej powierzchni: - hala z rampą -1894 m2,- biuro z magazynami 1000 m2- działka 11 000.0 m2Cały obiekt zadbany, czysty, suchy, odpowiednio docieplony, monitorowany.Teren w całości ogrodzony z...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

37 880 PLN (20 zł/m2)

11
-
1894 m2
1970
13114903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NOWE LOKALE HANDLOWE 4551 13114903 UWAGA!!!Do wynajęcia lokale w nowo powstałym Centrum Handlowym o powierzchni  403,0 m2. Są  również  dostępne mniejsze powierzchnie 200 i 100 m2 40 zł m2Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb Najemcy. Cena najmu 38,0złm2netto plus opł...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

15 314 PLN (38 zł/m2)

1
-
403 m2
-
15891084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885899 15891084 PRESTIŻOWE HQ GABINETY BIURA 287 m² POZNAŃ WINOGRADYSzukasz przestrzeni, która natychmiast zbuduje autorytet Twojej marki? Odkryj modernistyczną perłę architektury na Winogradach. To idealny adres na reprezentacyjne biuro korporacyjne, kancelarię ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 525 PLN (75 zł/m2)

11
-
287 m2
2021
15894873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27950181 15894873 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 163,34 m2 w Centrum Warszawy, w okolicach ul. Widok,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 965 PLN (288 zł/m2)

1
-
163 m2
2018
15894725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27948360 15894725 Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

167 PLN (56 zł/m2)

1
-
3 m2
2010