• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 352

15276788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14514002 15276788 NOWA HUTA LOKAL USŁUGOWY BIUROWY Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem. Pojedyncze pokoje (od 11 m2) lub moduły. Łącznie 190 m2. Pokoje k...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 395 PLN (55 zł/m2)

11
-
189 m2
-
14813080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 206826 14813080 W ofercie do wynajmu lokal który może służyć jako biurowy, magazynowy lub usługowy. Lokal położony jest w budynku o przeznaczeniu usługowo biurowym. Budynek 4 piętrowy zajmowany w głównej mierze przez firmy IT. Lokal położony jest na pierwszym pię...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

18 564 PLN (60 zł/m2)

11
-
312 m2
2018
9037199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3879580 9037199 LOKALE BIUROWY Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o różnym metrażu. Całość składa się z 3 pokoi. Lokale są położone na 1 piętrze. Całość monitorowana oraz chroniona. W pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy. Pomieszczenia jasne, przestronne,...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 934 PLN (40 zł/m2)

11
-
73 m2
-
14732831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 173621 14732831 NOWA HUTA LOKAL USŁUGOWY BIUROWY Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem. Pojedyncze pokoje (od 11 m2) lub moduły. Łącznie 217,52 m2. Pokoj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (69 zł/m2)

11
-
217 m2
-
15716613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24516577 15716613 Wynajmiemy mały lokal biurowy zlokalizowany na Kazimierzu niedaleko Galerii Kazimierz. Lokal może być z wyposażeniem. Nadaje sie idealnie na male biuro siedzibę firmy. Biurowiec jest zadbany i czysty.::DODATKOWE INFORMACJE Rodzaj budynku: biurowiecDo...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 131 PLN (87 zł/m2)

11
-
13 m2
-
15831920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26701289 15831920 Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze przy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w biurowcu z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta o wymiarach ok 5,5x4m. Oprócz czynszu najmu płatne są opłaty za media wedle zużycia. Prowizja dl...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 PLN (46 zł/m2)

11
-
23 m2
-
15831321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26691890 15831321 wynajmiemy ogrzewany magazyn zlokalizowany w okolicy pętli tramwajowej na Płaszowie. Jest to murowany lokal nadający się idealnie ma magazyn sklep nieuciążliwą produkcję. Pomieszczenie składa się z pomieszczenia magazynowego o powierzchni z niezależn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 350 PLN (41 zł/m2)

11
-
350 m2
2007
15709567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24357529 15709567 Lokal frontowy do wynajęcia - Kraków Bielany (Zwierzyniec) Na wynajem przestronny lokal użytkowy z wejściem od ulicy, położony w doskonałej lokalizacji - na krakowskich Bielanach, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i kilku bloków mieszkalnych. Po...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 800 PLN (73 zł/m2)

11
-
243 m2
1950
15818483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26591687 15818483 Oferta dodana za pomocą ADDOMFunkcjonalny i komfortowy lokal idealny pod działalność biurową, projektową, IT, gabinet, studio lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą.Lokal położony jest w przyziemiu budynku wielorodzinnego z bezpośrednim wejści...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 PLN (38 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15829478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26648129 15829478 Ekskluzywny lokal do wynajęcia w prestiżowej kamienicy - Stare Miasto, Kraków Do wynajęcia wyjątkowy lokal położony w reprezentacyjnej, zabytkowej kamienicy w samym sercu krakowskiego Starego Miasta. Prestiżowa lokalizacja - zaledwie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (47 zł/m2)

11
-
106 m2
-
15829491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26648120 15829491 Do wynajęcia przestronny lokal z dużym potencjałem położony przy ulicy Racławickiej . Idealny pod usługi medyczne - cała kamienica obecnie funkcjonuje jako mała klinika. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w odrestaurowanym budynku z w...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15829486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26648119 15829486 Do wynajęcia przestronny lokal o dużym potencjale, zlokalizowany przy ulicy Racławickiej . Idealnie sprawdzi się pod działalność medyczną - cała kamienica funkcjonuje jako kameralna klinika. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze, ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
80 m2
-