• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 352

15878988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27605477 15878988 Do wynajęcia - budynek biurowy przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie Do wynajęcia funkcjonalny, trzykondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie - jednej z głównych, ruchliwych arterii miasta, gwarantującej doskonałą...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 200 PLN (38 zł/m2)

11
-
240 m2
1960
15892424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898736 15892424 Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600 m szkoła, 300 m przedszkola, 400 m kompleksy sportowe. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (39 zł/m2)

11
-
64 m2
1993
15887034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27774964 15887034 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy leżący na parterze budynku handlowego w Bieńczycach w Krakowie Lokal handlowy o powierzchni około 101 m2 Lokal nadaje się pod różne przeznaczenie. Idealnie nadaje się...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
101 m2
1990
15894665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27948188 15894665 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 83,6 m², po remoncie, zlokalizowany na parterze budynku. Nieruchomość posiada taras oraz ogród od strony podwórka, co daje dodatkowe możliwości aranżacyjne i podnosi komfort korzystania z przestr...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
84 m2
1930
15734395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24821621 15734395 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMagazyn jest świetnie ocieplony, z udostępnionymi regałami oraz stołem do pakowania, dobrze nadaje się na sklep internetowy do przechowywania rzeczy na dłuższy okres czy jakiś warsztat na drobne prace. Mie...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 PLN (10 zł/m2)

1
-
125 m2
-
15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15891744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897768 15891744 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położony lokal użytkowy o powierzchni 109 m² , znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (80 zł/m2)

11
-
109 m2
2018
15773979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25645170 15773979 OFERTA WYNAJMU LOKALU - 269,71 m² PLAC BOHATERÓW GETTA, KRAKÓW Lokalizacja: Plac Bohaterów Getta, Kraków - historyczne centrum dzielnicy Podgórze , doskonale skomunikowane miej...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
269 m2
2010
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15780192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25798019 15780192 Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 270 PLN (110 zł/m2)

11
-
57 m2
2023
15645180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23191669 15645180 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 11m2 - 36m2 w budynku biurowym zlokalizowane w Łagiewnikach w okolicy ulicy Turowicza. Lokal ogrzewany z sieci miejskiej z dostępem do internetu. Ochrona przez większą część dnia. Lokal dostępny ca...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 080 PLN (45 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15673748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23712550 15673748 Nowoczesny lokal 108,93 m² na wynajem - parter, wejście z ulicy, Dąbska Grzegórzki - Kraków Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m² , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
108 m2
-