• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 352

15891616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897529 15891616 Oferujemy na sprzedaż w pełni działający salon fryzjerski z kompletnym wyposażeniem, gotowy do przejęcia (odstępne) Salon funkcjonuje na rynku od kilku lat, cieszy się stabilną bazą lojalnych klientów i posiada świetne opinie, co st...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 620 PLN (57 zł/m2)

11
-
64 m2
1970
15891524 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897528 15891524 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 500 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

23 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
500 m2
2000
15891980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897474 15891980 Lokal usługowy do wynajęcia - ul. Tyniecka - Nowoczesne, komfortowe wnętrza w wysokim standardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w nowoczesnym budynku przy ul. Tynieckiej w Krakowie . Nieruchomość wy...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
33 m2
2024
15891913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897644 15891913 Oferujemy na wynajem komfortowe biuro o powierzchni 90 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego dwupiętrowego biurowca z windą. Jest to idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej w dobrej lokalizacji, zap...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 550 PLN (84 zł/m2)

11
-
90 m2
2004
15891447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897622 15891447 Lokal usługowy na wynajem Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 299 m² , z możliwością wynajęcia całości lub wybranej części: Parter - 91 m² I piętro - 200 m² Dodatkowo: Powierzch...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
300 m2
2010
15891722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897620 15891722 Lokal - ul. Floriańska - front kamienicy - 4 piętro - poddasze. Lokal znajduje się w małej kamienicy przt jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Starego Miasta, w sąsiedztw...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 292 PLN (71 zł/m2)

11
-
75 m2
1800
15891523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897522 15891523 Lokal wykończony dla celów gabinetów medycznychkliniki. Oferujemy lokal użytkowy na pierwszym piętrze nowego biurowca z windą. Lokal posiada wysokiej jakości wykończenie wnętrza, jest zaprojektowany oraz przystosowany dla naje...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 500 PLN (125 zł/m2)

11
-
108 m2
2023
15891515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897476 15891515 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowe...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 641 PLN (69 zł/m2)

11
-
168 m2
2010
15891608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897475 15891608 Lokal użytkowy - Góra Libertowska 340m2. Oferujemy lokal dwupoziomowy - Góra Libertowska wśród innych lokali i punktów usługowych. Lokal dwupoziomowy z dużą witryną i wejściem z parkingu. Lokal w nowo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 500 PLN (49 zł/m2)

11
-
340 m2
2010
15891887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897473 15891887 Lokal usługowy do wynajęcia - ul. Tyniecka - Nowoczesne, komfortowe wnętrza w wysokim standardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w nowoczesnym budynku przy ul. Tynieckiej. Nieruchomość wyróż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
100 m2
2024
15891820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897645 15891820 Oferujemy na wynajem komfortowe biuro o powierzchni 68 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego dwupiętrowego biurowca z windą. Jest to idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej w dobrej lokalizacji, zap...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (74 zł/m2)

11
-
68 m2
2004
15890899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883529 15890899 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Lokal do wynajęcia - Plac Bohaterów Getta, Podgórze - 95,6 m² gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 000 PLN (74 zł/m2)

11
-
95 m2
1920