• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 917

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15861291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27203665 15861291 Powierzchnia biurowa na Woli dostępna od zaraz.Powierzchnię obsługują 6 wind.Układ powierzchni (załączony rzut):powierzchnie otwarte open space z możliwością zmiany aranżacji,salki konferencyjne lub salki na spotkania z klientami,kilka pokoi biurowyc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

154 387 PLN (81 zł/m2)

11
-
1895 m2
2000
15854225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27072235 15854225 Powierzchnia biurowa na Woli dostępna od zaraz.Układ powierzchni (1 396,46 mkw brutto):powierzchnie otwarte open space z możliwością zmiany aranżacji,salki konferencyjne lub salki na spotkania z klientami,dwa pokoje biurowe,garderoba,miejsce na recep...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

99 145 PLN (77 zł/m2)

11
-
1293 m2
2000
15697390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24131886 15697390 Parter w nowoczesnym budynku z dostępnymi miejscami parkingowymi.Główne atuty lokalu:Lokal z dużymi witrynami – doskonała ekspozycjaSamodzielne wejście z poziomu ulicyStan deweloperski – możliwość aranżacji pod potrzeby najemcyWys...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 034 PLN (71 zł/m2)

1
-
43 m2
2020
15882194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27658259 15882194 Lokal usługowo–biurowy z magazynem i ogrodem niezależne wejście duży potencjał aranżacyjnyDo wynajęcia funkcjonalny lokal o szerokim przeznaczeniu – idealny pod ciche usługi, biuro, pracownię lub działalność wymagającą zaplecza ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 900 PLN (46 zł/m2)

6
-
280 m2
2009
15852210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27026020 15852210 Biuro na Woli. Układ pomieszczeń - mieszany.Powierzchnia biura:miejsce na recepcję,korytarz,pokoi, powierzchnie otwarte po około 4060 mkw,aneks kuchenny,2 WC.W budynku jest recepcja główna oraz ochrona.Miesięczny czynsz najmu wraz z opłatą eksploatac...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 289 PLN (74 zł/m2)

11
-
502 m2
2000
15884773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711248 15884773 Prezentuję do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 95 mkw. Znajduje się w kameralnym budynku biurowym w dzielnicy Włochy.To doskonała oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, z doskonałym dojazdem do Centru...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 460 PLN (68 zł/m2)

11
-
95 m2
2014
15876901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27558431 15876901 Biuro 300 mkw w Centrum Warszawy. Elementy drewna w biurze zapewniają dobrą i spokojną atmosferę pracy.Przed wprowadzeniem najemcy zostanie położona nowa wykładzina.Wysokość pomieszczeń 3m.Biuro składa się z:miejsce na recepcję,otwartej powierzchni (...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
300 m2
1929
15871998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27483519 15871998 Powierzchnia biurowa na 8 piętrze na Woli.Widok na biznesową dzielnice Woli zapewnia komfort pracy dla przyszłego najemcy.Układ powierzchni:miejsce na recepcję,3 duże pokoje biurowe,salka konferencyjna,powierzchnia otwarta open space,aneks kuchenny.P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 359 PLN (79 zł/m2)

11
-
346 m2
2000
15852032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27024781 15852032 3 pokojowe biuro na Woli od zaraz. 8 piętro.Biuro składa się z:otwartej powierzchni open space około 65mkw,3 pokoi biurowych,salki konferencyjnej lub salki na spotkania,aneksu kuchennego.Czynsz najmu wraz z kosztami eksploatacji około: 17 720 pln net...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 522 PLN (79 zł/m2)

11
-
158 m2
2000
15808447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26395700 15808447 Do wynajęcia lokal usługowohandlowy.Powierzchnia 32 m2, podzielona na 2 pomieszczenia i toaletę. Koszty dodatkowe to: czynsz dla administracji (około 1.300 PLN) w tym c.o. i opłata śmieciowa, opłaty licznikowe - energia elektryczna i woda (wg. zużyci...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (57 zł/m2)

2
-
53 m2
1990
15856648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27097536 15856648 Umeblowana powierzchnia biurowa - gotowa do wejściaUkład biura zgodnie z załączonym rzutem powierzchni.Bardzo dobry standard wykończenia biura.Podnajem do pażdziernika 2027 r. Zapraszam do obejrzenia powierzchni.Budynek:Adgar Plaza One to ponad 11 ty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

93 911 PLN (58 zł/m2)

11
-
1633 m2
2000
15843833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26816845 15843833 Powierzchnia biurowa, zlokalizowana w biznesowej dzielnicy Woli.Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy.Powierzchnia łączy w sobie nowoczesny design z maksymalną funkcjonalnością dla przyszłego najemcy.Naturalne Światło – Klucz do Ef...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 867 PLN (82 zł/m2)

11
-
378 m2
2000