• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 857

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
14740826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 175693 14740826 Do wynajęcia biuro, np. kancelarię prawną Budynek z windą, Z recepcją przy moście Poniatowskiego Media w zasadzie wliczone w cenę ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15870964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27450458 15870964 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.207,65 m2 na 1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 952 PLN (43 zł/m2)

1
-
207 m2
1999
15893796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27921147 15893796 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 822 PLN (80 zł/m2)

1
-
135 m2
1965
15894517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27944365 15894517 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.135 m2 na niskim parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicac...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 743 PLN (124 zł/m2)

4
-
135 m2
1995
15896566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982619 15896566 Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 90,93 m², zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 37 – jednej z najbardziej prestiżowych ulic w ścisłym centrum Warszawy, pomiędzy Alejami Jerozolimskimi a ul. Nowogrodzką.Lokal mieści się n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (176 zł/m2)

11
-
90.93 m2
1903
15896572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27982638 15896572 Lokal użytkowy z witrynami i przestrzenią magazynowąZ przyjemnością prezentujemy przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 212 m², zlokalizowany na parterze apartamentowca przy ul. Marconich 3 w Wilanowie. Lokal posiada duże witryny, ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 868 PLN (89 zł/m2)

5
-
212 m2
2001
15896580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982623 15896580 Oferuję na wynajem biuro o powierzchni wynoszącej 99,4 mkw położone w dzielnicy Śródmieście (historyczny obręb Frascati). Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) budynku pochodzącego z lat 30. XX wieku. Nieruchomość położona w zazielenionej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 964 PLN (60 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15896596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982635 15896596 Lokal biurowy do wynajęcia - spokojna okolica, parking Z przyjemnością prezentujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 76 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku biurowego przy ul. Zawodzie w Warszawie. Najważniejsze atuty:funkcjonalny układ pomieszczeń...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (94 zł/m2)

4
-
73.4 m2
2012
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999