• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 113

15818336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26639086 15818336 Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową z suwnicą o udźwigu 8 ton, z wysokością podnoszenia około 5 metrów, idealną do różnorodnych zastosowań przemysłowych i logistycznych. Powierzchnia hali wynosi aż 1320 m, do tego dochodzi komfortowe b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

39 900 PLN (28 zł/m2)

11
-
1403 m2
-
15801242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26230618 15801242 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 490 m, uzupełnionej funkcjonalną przestrzenią biurowo-socjalną o powierzchni 250 m. To idealne miejsce dla firm poszukujących przestrzeni zapewniającej komfo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

37 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
740 m2
-
15866042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27308442 15866042 Wynajem - hala magazynowo- produkcyjna zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Krzyki - Tarnogaj we Wrocławiu.  Powierzchnia obiektu wynosi 1080 m, wyposażona w szeroką bramę o wymiarach 4 x 3,5 m, wysokość hali w najniższym miejscu to 4,2 m.   Na t...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (15 zł/m2)

11
-
1080 m2
-
15717637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24535741 15717637 POLECAMY NA WYNAJEM - LOKAL BIUROWY! Jeśli szukasz prestiżowego miejsca na biuro, które podkreśli profesjonalny wizerunek Twojej firmy  ten lokal jest idealnym wyborem! Do wynajęcia ustawny lokal BIUROWY z DUŻĄ WITRYNĄ, położony w bardzo atrakcyjnej ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (103 zł/m2)

1
-
35 m2
2023
15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15859580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27169384 15859580 LUKSUSOWE BIURO Z TARASEM NA KRZYKACH W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 240 m², usytuowany na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej (winda) na wrocławskich Krzykach, w pobliżu centrum mia...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 760 PLN (49 zł/m2)

11
-
240 m2
-
15867641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27350163 15867641 Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy magazyn z showroomem Wrocław, Krzyki (113 m²) Oferujemy do wynajęcia nowy lokal użytkowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Wrocławia - Krzyki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 155 PLN (54 zł/m2)

11
-
113 m2
-
15613869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485945 15613869 Apartament przystosowany dla firmy pod lekką działalność biurową. Idealny pod działalność księgową, marketingową etc. Bestate Nieruchomości oferuje do wynajmu przestrzenny i pomysłowo zaaranżowany lokal o powierzchni 45 m.kw, usytuowany na piątym ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15777266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25733215 15777266 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na pierwszym piętrze - 156 m.kw. Posiadamy też lokale na parterze 95 m.kw, i II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 276 PLN (21 zł/m2)

11
-
156 m2
-
15776665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25715411 15776665 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, wysokość lokalu 2,45 m. Dodatkowo na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 995 PLN (21 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15738685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24911093 15738685 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzyki Księże Małe. Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 547 PLN (21 zł/m2)

11
-
407 m2
-
15834023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal z witryną na Krzykach 26745290 15834023 Do wynajęcia bardzo jasny lokal narożny z dużymi witrynami.- 2 wejścia od strony ulicy+ możliwość dodatkowego wejścia od strony podwórza ( np. jako strefa dostaw)-dodatkowo-powierzchnia magazynowa, z której można korzystać (zejście schodkami z powier...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 500 PLN (91 zł/m2)

11
-
126 m2
-