• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 468

15868063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażone, przestronne, klasa A, widoki 27363851 15868063 Na wynajem nowoczesna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 182,54 m², znajdująca się na 3 piętrze prestiżowego, kameralnego biurowca klasy A z 2014 roku z windą.Otwarte przestrzenie, niesamowite widoki, wyjątkowe doświetlenie, wy...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 865 PLN (65 zł/m2)

4
-
182 m2
2014
14706786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20455 14706786 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu dwupokojowego na 1 piętrze o powierzchni 24 i 21m2.Budy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 510 PLN (78 zł/m2)

1
-
45 m2
2005
14702977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20454 14702977 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 53 m2.Budynek po remoncie, z windą, toale...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 134 PLN (78 zł/m2)

1
-
53 m2
2005
15819100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26625356 15819100 Biuro handlowe o pow. 65 m2 na parterze - Krzyki Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowo-handlowa 65 m2 położona na parterze w budynku biurowo-handlowym z ładną nową elewacją na zagospodarowanej nieruchomości. Możliwość podjechania samo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 030 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15870285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27424722 15870285 Nowoczesna hala magazynowo - usługowa lokal użytkowy 119 m² wysoki standard Krzyki dostęp TIR Do wynajęcia atrakcyjna murowana hala z biurem z bramą roletową może pełnić rolę lokalu użytkowego, zlokalizowana w dzielnicy Krzyki. Ideal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (41 zł/m2)

11
-
119 m2
-
15626175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22734649 15626175 Magazyn o pow. 3000 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, wysokość ok. 7- 8 m , ; bramy wjazdowe 4,2 x 4,5, i doki hydrauliczne. Plac manewrowy, parkingi. Dodatkowo powierzchnia socjalno- biurowa. Cena -20 złm kw. netto + media. Kontakt-Joanna P...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15882479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27664950 15882479 LOKAL USŁUGOWY Z WYŁĄCZNYM PARKINKIEM I PODŚWIETLANYM BANEREMPrezentujemy Państwu parterowy, klimatyzowany lokal usługowo-handlowy o pow. 80 mkw h=3m z możliwością prowadzenia działalności estetyczno-medycznej lub po dostosowaniu małej hurtownisklep...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 600 PLN (58 zł/m2)

5
-
80 m2
-
15867764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27351632 15867764 Do wynajęcia nowoczesna hala ogrzewana - Wrocław, Krzyki 360 m2 lub 290 m2 Dostępna od grudnia 2026 r. Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 360 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Wrocławia - Krzyki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 200 PLN (45 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15884943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27714659 15884943 POKÓJ BIUROWY - 17 m² Do wynajęcia funkcjonalny pokój biurowy o powierzchni 17 m². Lokal znajduje się w zadbanym budynku biurowym, który przeszedł kapitalny remont w 2008 roku. Pomieszczenie ustawne, w kształcie zbliżonym do kwa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

600 PLN (35 zł/m2)

11
-
17 m2
-
15884942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27714667 15884942 DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY - 70 m² 3 pokoje + WC Parter 2 niezależne wejścia Do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o powierzchni 70 m² , zlokalizowany na parterze kameralnego budynku biurowego o bardzo dobrym standardzi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15884937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27714668 15884937 Biuro open space 125 m² - okolice ul. Robotniczej Do wynajęcia przestronne, jasne biuro o powierzchni 125 m², położone na 1. piętrze kilkuletniego budynku biurowego w otoczeniu przemysłowym. Lokal posiada samodzielne wejście z k...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (30 zł/m2)

11
-
125 m2
2016
15835223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714250 15835223 POKÓJ BIUROWY - 11,5 m² WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 11,5 m² - razem z powierzchnią wspólną 14,55 m2 Piętro: 2 (winda) Układ: 1 pokój biurowy + wspólny aneks kuchenny i WC Dostępność: od zaraz O...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

727 PLN (48 zł/m2)

11
-
15 m2
-