• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 469

15830274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26667128 15830274 DO WYNAJĘCIA - FUNKCJONALNY OBIEKT PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY o łącznej powierzchni ok. 1850 m², idealny dla firm poszukujących przestrzeni z doskonałą logistyką, wygodnym zapleczem i świetną lokalizacją! Nieruchomość składa się z obszernej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

50 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
1850 m2
-
15884941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27714664 15884941 DO WYNAJĘCIA LUB SPRZEDAŻY - nowoczesny obiekt komercyjny z parkingiem Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący obiekt komercyjny o łącznej powierzchni ok. 520 m² , zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej. Loka...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

27 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15877335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567564 15877335 Do wynajęcia trzypokojowy moduł biurowy o powierzchni całkowitej 72 m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w nowoczesnym biurowcu. Odległość od Centrum miasta ok. 2 -3 km, blisko obwodnicy Śródmiejskiej ( ok. FAT ) Nieruchomość ba...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (60 zł/m2)

11
-
72 m2
-
15786408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25909263 15786408 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Przykładowe pomieszczenie biurowe składające się z trzech p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 225 PLN (54 zł/m2)

1
-
60 m2
1925
15822794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26581658 15822794 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.BUDYNEKBudynek Radia Wrocław to dwupiętrowy budynek z lat 2...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 629 PLN (54 zł/m2)

1
-
49 m2
1925
15029522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 7431271 15029522 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ 22 M2 Z KLIMATYZACJĄORAZ DOSTĘPNYMI MIEJSCAMI POSTOJOWYMI (DODATKOWO PŁATNE)ul. Aleksandra Ostrowskiego WrocławBudynek po remoncie, z windą , toalety na piętrze, pokój socjalny wyposażony. W cenie regularne sprząta...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 716 PLN (78 zł/m2)

1
-
22 m2
2005
14824109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20471 14824109 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu na trzecim piętrze o powierzchni 22 m2.Budynek po remon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 716 PLN (78 zł/m2)

1
-
22 m2
2005
15849473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26969222 15849473 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 100 m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka) 10 m2, położony w świetnej lokalizacji, przy ul. M.Reja.Cena najmumies.:do ceny należy doliczyć zryczałt...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 595 PLN (51 zł/m2)

5
-
110 m2
-
15888562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27816887 15888562 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. PrzyjaźniLokal dostępny jest od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest przy ul. Przyjaźni na Krzykach, w dobrze skomunikowanej i dyn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (97 zł/m2)

11
-
133 m2
2019
15889895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863218 15889895 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych lokali biurowych z duszą.Prezentujemy Państwu przestronny 3 pokojowy lokal o pow. 107,5 mkw znajdujący się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic przy ul. C...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 375 PLN (50 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15868343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27380552 15868343 Oferujemy do wynajęcia stoisko zlokalizowane w jednej z najlepiej prosperujących hal handlowych Ferio przy ul. Świeradowskiej. To miejsce o dużym natężeniu ruchu klientów, idealne do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej.Atuty stoiska: do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
12 m2
1980
15886449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27757319 15886449 Do wynajęcia lokal usługowy - ścisłe centrum Wrocław, ul. Oławska Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy położony w samym sercu Wrocławia - przy ul. Oławskiej, tuż przy Rynku. Lokal znajduje się na 1. piętrze w kamienicy i zajmuje całe piętro, co z...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (70 zł/m2)

11
-
100 m2
-