• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Bielany Wrocławskie Świerkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świerkowa i Wrocławskie

Znaleźliśmy 52 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Bielany

15398431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowe mieszkanie z tarasem na Bielany 17652363 15398431 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskich Bielanach, przy ulicy Sokratesa 13. Dostępne do wynajęcia od 15 czerwca 2024 roku.Apartament ma powierzchnię 74 m² i znajduje się na 2 piętrze. Składa się z p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

3
2
74 m2
2013
15829728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne mieszkanie przy metrze Młociny 26640484 15829728 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², zlokalizowane przy ul. Sokratesa. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku na nowoczesnym, spokojnym osiedlu.Lokalizacja5 minut do stacji metra Młocinybardzo dobra komunikacja z ce...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (64 zł/m2)

3
1
73 m2
2013
15829901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26653076 15829901 Mieszkanie 2 pokojowe 58 m2, budynek z 2010 r-Salon 25 m2-Sypialni 12 m2-Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD.-Garderoba-LoggiaUmeblowanie do uzgodnienia.W podziemiu miejsce garażowe (w cenie), portier, ogrodzenie, teren monitorowany całą dobę. BLISKO STA...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (45 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15518015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20323762 15518015 Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie na Bielanach tuż obok stacji metra Słodowiec.Rozkładowe, trójstronne mieszkanie położone jest na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z lat 60-tych.Składa się z salonu, z którego prowadzą drzwi do najmniejszeg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (73 zł/m2)

4
1
52 m2
1968
15839167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26743002 15839167 Do wynajęcia Kawalerka 38,2 m² Duży balkon Metro Młociny 5 min W okolicy Lasu Bielańskiego I Bielany ul. Przy AgorzeDo wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2 m², położone w spokojnej i zielonej części Bielan, przy ul. ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 PLN (76 zł/m2)

1
1
38 m2
2006
15669705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23621031 15669705 Wygodne mieszkanie w nowym budownictwie, bezpośrednio przy Metrze Młociny. Dwa pokoje z loggią na całą szerokość mieszkania. Okna na wewnętrzny dziedziniec, na południe. Kuchnia oddzielna, widna, umeblowana i wyposażona. Łazienka razem z toaletą, z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (69 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15872145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27486003 15872145 Do wynajęcia od maja kawalerka- Bielany ul Marymoncka. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub pary . Obszerny pokój dzienny, przytulny i ciepły. W pokoju kanapa, szafa w zabudowie, stolik z 4 krzesłami, telewizor. Z pokoju wyjście na spory b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
1
28 m2
1958
15895272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z osobną kuchnią, balkon 27961882 15895272 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 70m2, piętro 12 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Smoleńskiego, Bielany Marymont-Kaskada.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 7200 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 8000 zł.Wygodna l...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (103 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15849312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, dwa garaże,metro 26963630 15849312 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 36 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Sokratesa, Bielany Wawrzyszew.Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne częściowo umeblowane.Cena: 4200 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (65 zł/m2)

3
-
65 m2
2013
15888785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825381 15888785 Mieszkanie na wynajem (Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Bogusławskiego 20) Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego trzypokojowego komfortowego, rozkładowego mieszkania w budynku z 1976 roku. Idealnego dla rodzin, pary lub dwóch - trzech niezależnych osó...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64 m2
1976
15877320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27566076 15877320 Warszawa, Żoliborz ul. Zabłocińska &124; taras &124; garaż &124; metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m, położone w budynku z 2010 roku w dobrym standardzie. Nieruchomość znajduje się na tereni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (72 zł/m2)

3
1
75 m2
2010
15707078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24313131 15707078 Szukasz przestrzeni, wygody i świetnej lokalizacji? To mieszkanie spełni wszystkie oczekiwania – i jeszcze trochę! Na wynajem komfortowe, 67 m² z dużym balkonem, położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą i garażem podziemnym. Idealne dl...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (58 zł/m2)

3
-
67 m2
2010