• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 139

15729890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24769462 15729890 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 19 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem i pralką. Na ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15709565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24357313 15709565 Nowe M-3, apartamentowiec, winda, Centrum.Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane na parterze w apartamentowcu, na bydgoskim nowopowstającym osiedlu INDUSTRIA.Mieszkanie przestronne i w pełni umeblowan...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15681103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23846328 15681103 Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m2 zlokalizowana na 1 piętrze kamienicy na pograniczu Szwederowa, a Centrum Bydgoszczy.Mieszkanie umeblowane.Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z WC.Lokal ogrzewany panelami energooszczędnymi. Bardzo...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 000 PLN (43 zł/m2)

1
-
23 m2
-
14761873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 145739 14761873 Osowa Góra. Mieszkanie 3 pokoje, I piętro.Położone w spokojnej dzielnicy Bydgoszczy, usytuowane pod zalesioną skarpą, na ogrodzonym i monitorowanym terenie z miejscami parkingowymi. Mieszkanie o powierzchni około 90 m2 (salon, dwie sypialnie, dwa bal...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (28 zł/m2)

3
-
90 m2
2000
15894263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27937489 15894263 Apartament z tarasem na osiedlu SENS. Polecam do wynajęcia apartament w centrum miasta. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Apartament jest w tej chwili kompletnie umeblowany , w kuchni z...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 450 PLN (56 zł/m2)

2
-
44 m2
2019
15894262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27937488 15894262 Apartament z tarasem na osiedlu SENS. Polecam do wynajęcia apartament blisko centrum miasta. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Apartament jest w tej chwili kompletnie umeblowany , w kuc...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 450 PLN (63 zł/m2)

2
-
39 m2
2019
15894261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27937487 15894261 Polecam do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na czwartym piętrze w nowoczesnym kompleksie na Osiedlu Paryskim. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się z: • dwóch niezależnych, ustawnych pokoi, • oddzi...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
2021
15667407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23600023 15667407 Do wynajęcia M3 z garażem Wzgórze Wolnosci.Mieszkanie jednostronne z wschodnią ekspozycją światła.W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- salon z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka z WC  oraz przedpokój.Do mieszkania przynale...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15893330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie *Os. Leśne* 27907143 15893330 Wiktoria Włodarska -> 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja z licznymi terenami zielonymi, cicha i spokojna okolica oraz szybki dojazd d...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
1
38 m2
2005
15830382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w pięknej lokalizacji *BIELAWY* 26670690 15830382 Wiktoria WłodarskaNieruchomości Apartament 576-455-800 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bielawy w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja... Cicha i spokojna okolica, swobodny dostęp do parkingu (tylko dla mieszkańców), blisko skl...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
2000
15876927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27558770 15876927 Kawalerki-mieszkania typu "studio" , wysokie z antresolą, Dzielnica muzyczna, przepiękne odrestaurowane kamienice, prestiżowa lokalizacja, Aneks kuchenny, bliskość najładniejszych bydgoskich parków, doskonała komunikacj...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15886127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27748811 15886127 Na wynajem prezentujemy komfortowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w samym sercu Bydgoszczy o powierzchni 85m 2 . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon (18m2), trze...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 200 PLN (49 zł/m2)

4
-
85 m2
-