• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 132

15602633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22233668 15602633 Apartament nad Brdą. Marina House.Do wynajęcia nowocześnie zaaranżowany apartament o powierzchni około 68 m2 zlokalizowany w centrum miasta na terenie osiedla MARINA HOUSE.Apartamentowiec jest obiektem zamkniętym i strzeżonym przez 24 h.Bardzo atrakc...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 900 PLN (43 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15575772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21656413 15575772 Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w Centrum. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na  4 piętrze kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik z aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem i pralką.Lokal po remoncie.Na podłogach p...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 200 PLN (44 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15575777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21656415 15575777 Do wynajęcia bardzo słoneczne i ładnie zaaranżowane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zawisza.Lokal w nowym budownictwie, blok z windą, oddany do użytku w 2008 roku, teren ogrodzony.Przestronny apartament usytuowany jest na IV piętrze, składa się z...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (30 zł/m2)

2
-
100 m2
-
15567223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 21492573 15567223 Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 120m2 usytuowany na pograniczu Centrum, a bydgoskiego Skrzetuska.  Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w przedwojennej, odrestaurowanej, kameralnej  kamienicy.W skład nieruchomości wchodzą czt...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 900 PLN (49 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15567221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21492574 15567221 Bezczynszowe M3Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie w okolicach ulicy Poznańskiej.Mieszkanie o powierzchni około 38 m2, usytuowane jest na drugim pietrze kamienicy i składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki wyposa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
38 m2
-
14468218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 129360 14468218 Przestronna kawalerka do wynajęcia na Osowej Góry (górny taras). Osiedle z 2002 roku położone przy ul. KolbegoRekinowa. Miejsca parkingowe na terenie zamkniętym! Komfortowo zaaranżowana kawalerka ( 35m2 ) o wysokim standardzie wykońc...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (43 zł/m2)

1
-
35 m2
2001
15807551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26369217 15807551 Komfortowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Cieszkowskiego. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z jadalnią, pokoju dziennego i dwóch sypialni. Opłaty: 5000 zł czynsz najmu, 1600 zł czynsz administracyjny + opłata za prąd i wodę. Miesz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 000 PLN (50 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15557469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 21189749 15557469 Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 126m2 usytuowany na pograniczu Centrum, a bydgoskiego Skrzetuska.  Mieszkanie znajduje się na parterze, w przedwojennej, odrestaurowanej, kameralnej  kamienicy.W skład nieruchomości wchodzą cztery nieza...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

6 000 PLN (48 zł/m2)

4
-
126 m2
-
15462862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
KLIMATYCZNE MIESZKANIE LUB BIURO 20 STYCZNIA 1920R 19118242 15462862 Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal do wynajęcia w samym sercu miasta, przy ul. 20 Stycznia 1920 r., o powierzchni 140 m2.Budynek i lokal niesamowicie klimatyczne, z wysokimi pomieszczeniami i stiukowymi sufitami oraz dwoma balkonami!Mieszkan...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 500 PLN (32 zł/m2)

5
1
140 m2
1905
15790219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25958056 15790219 Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 65 m², zlokalizowany przy ulicy Dworcowej 13 w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji. Mieszkanie składa się z obszernego salonu z otwartą na niego kuchnią z wyspą, korytarza ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
67 m2
-
15775825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25684975 15775825 Przytulne mieszkanie w urokliwej kamienicy blisko Starego Rynku ! Na wynajem mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy - zaledwie kilka kroków od Starego Rynku. Budynek zadbany, z klimatem. Wnętrze ma przytulny...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
-
45 m2
-
14483993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 130245 14483993 Wyjątkowy apartament pod każdym względem. Nowoczesny styl i odważne kolory. Piękny duży balkon z widokiem na dziedziniec. Lokal składa się z trzech sypialni oraz salonu połączonego z aneksem kuchennym. Miejsce parkingowe w hali podziemnej. ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 000 PLN (59 zł/m2)

4
-
85 m2
-