• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Cząstków Polski Firmowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polski, Firmowa i Cząstków

Znaleźliśmy 4,167 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15852516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27035351 15852516 REZERWACJA! Wynajem M4 - Rydułtowy Osiedle Orłowiec - 45,57 m2 - Dostępne Od Zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest w Rydułtowach na Osiedlu Orłowiec, w bloku na IV piętrze. Jest to dobrze skomunikowane i popularne osiedle mieszkaniowe, oferujące wygodn...

Rydułtowy (Orłowiec) (Śląskie, gm. Rydułtowy)

1 099 PLN (24 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15895395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962973 15895395 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy – Miasteczku Wilanów.Lokal znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 4-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, wyposażonego ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (85 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15894515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944490 15894515 Oferta ekskluzywnaWynagrodzenie biura REMAX pokrywa właściciel nieruchomościDo wynajęcia wyjątkowo bardzo zadbane mieszkanie z balkonem na ul. Puławską 255AW cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnymIdealne dla singla lub paryATUTY OFERTYBardzo st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 590 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
2010
15895941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963068 15895941 Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z komórką lokatorską w Brzegu.Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,42m2, obejmujący salon z wyjściem na balkon, otwartą kuchnię, sypialnię, łazienkę z toaletą o...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15349131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny apartament pod wynajem Gdańsk Aniołki 16494000 15349131 Piękny dwupoziomowy apartament pod wynajem w centrum Gdańska Aniołki o powierzchni 117,5 m2. Pomieszczenia- salon - kuchnia- jadalnia- trzy sypialnie- dwie łazienki- garderoba- duży balkonLokalizacja- centrum Gdańskiej dzielnicy Aniołki-. blisko cent...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 300 PLN (54 zł/m2)

4
2
117 m2
1995
15634234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3pokojowe | Taras |Parking |Piwnica 22912632 15634234 Na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej dzielnicy w otoczeniu zieleni w Gdyni Chwarzno-Wiczlino przy ul. Kańskiego na osiedlu FORT FOREST. Mieszkanie z prywatnym ogródkiem oraz tarasem! Miejsce parkingowe w...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (42 zł/m2)

3
1
72 m2
2010
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15896592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982634 15896592 2 pokoje + osobna kuchnia blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne spr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15895474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963006 15895474 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy Al. Wyścigowej. Dostęp do miejsca postojowego w garażu podziemnym! Na p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
51 m2
2012
15895396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962981 15895396 Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej około 64 mkw, położone przy ul. Elektrycznej w Konstancinie. Lokal znajduje się na parterze budynku wzniesionego w 2020 roku Najważniejsze cechy - Mieszkanie jest ciche i przestronne...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

4 200 PLN (66 zł/m2)

3
1
64 m2
2020
15895543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962959 15895543 Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława Pożaryskiego. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe na p...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (53 zł/m2)

3
1
83 m2
2024