• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Mostek

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mostek

Znaleźliśmy 237 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Gdańsk

15895867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962745 15895867 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA: Ulica Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15887898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27796876 15887898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji z 2025 roku.Najważniejsze atuty:- mieszkanie dostępne od zaraz,- wynajem bezpośrednio od ...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (74 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15886413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z halą garażową i komórką lokatorską 27757035 15886413 MIESZKANIE: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym ( 20,43...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15885895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1 pok. wyposażone z miejscem parkingowym 27743603 15885895 NAJEM OKAZJONALNYMIESZKANIE: Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 29,84 m2, wraz z zewnętrznym miejscem postojowym, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko -Łostowice.Lokal wyposażony, z możliwością natychmiastowego zamieszkania.W skład ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15790611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia Oliwa ul. Pomorska, 3 pok 25971217 15790611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferuję na wynajem trzy­pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — na gdańskiej Oliwie przy ul. Pomorskiej. Najem okazjonalny....

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
62 m2
1962
15720762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok mieszkanie przy Neptunie Gdańsk Stare Miasto 24592543 15720762 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYPrezentujemy piękny apartament w samym centrum gdańskiej Starówki, tuż przy Zielonej Bramie z widokiem na zjawiskowy Długi Targ, 1 minutka  od słynnej, zabytkowej Fo...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (68 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15598393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22139794 15598393 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15496508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Villa Jaśkowa Dolina 19857635 15496508 Villa Jaśkowa Dolina- nowoczesny apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji z 2024 roku, w spokojnej, zielonej części Wrzeszcza, w otulinie malowniczego Parku Jaśkowej Doliny. Mieszkanie wyróżnia się kameralnym położeniem, co zapewnia ciszę i r...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15483358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Browar Gdański Prestiżowy Apartament+Parking 19565099 15483358 WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE MIESZKANIE  POŁOŻONE W NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANYM MIEJSCU W GDAŃKU! LOKALIZACJA:Osiedle Browar Gdański jest to prestiżowa lokalizacja w centrum Wrzeszcza. Szczególnego charakteru tej lokalizacji nadaje bliskość zabudowy...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (65 zł/m2)

2
1
52 m2
2016