• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Przymorze

Znalezionych ofert: 24

15779982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna kawalerka, blisko plaży 25795463 15779982 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszamy do wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 32 m² w nowo wybudowanej kamienicy z 2025 roku. Budynek, wzniesiony z wysokiej jakości cegły, łączy elegancki, k...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (78 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15859821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27176487 15859821 Na wynajem nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym, w pełni urządzone zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla lub pary, która ceni sobie wysoką jakość życia, nowoczesne wnętrza oraz komforto...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (90 zł/m2)

1
-
33.4 m2
2017
15849394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pok.mieszkanie w Albatross Towers na Przymorzu 26965056 15849394 Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.68m2 w jednej z najlepszych części Gdańska.Mieszkanie znajduję się w inwestycji Albatross Towers.Budynek z ochroną 24h i recepcją, 3-windy.Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni z ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 200 PLN (62 zł/m2)

3
1
68 m2
2017
15510677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne mieszkanie 85m2, 3pok. Gdańsk-Przymorze 20135588 15510677 Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,14 m2, położone na  I z IV pięter, w apartamentowcu Rezydencja Marina w dzielnicy Gdańsk-Przymorze. Dla osób bez zwierząt.Doskonała lokalizacja: nieopodal plaża i Park Reagana.Nieruchomość urządzona g...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 900 PLN (69 zł/m2)

3
1
85 m2
2012
14898274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 4237697 14898274 Posiadamy do wynajęcia:Bardzo przestronne i słoneczne studio 50 m2:• jasne, bardzo wysokie wnętrze• miejsce na zaaranżowanie przestrzeni do pracy home office• mieszkanie idealne dla pary lub singlaLokalizacja• mieszkanie znajduje się na pograniczu d...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 100 PLN (42 zł/m2)

1
1
50 m2
-
13087605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1394182 13087605 Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjny apartament zlokalizowany przy ul. Krynickiej 4 w Gdańsku - inwestycja SOLVO. Do dyspozycji najemcy pięknie urządzony salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Całość w pełni ume...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 650 PLN (65 zł/m2)

2
1
41 m2
2018
13848459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2152653 13848459 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość w postaci lokalu mieszkalnego. LOKALIZACJA: Doskonałe położenie, w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy, przystanek SKM Przymorze Uniwersyte...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15813961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26605500 15813961 homfi oferuje na wyłączność na najem wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Idea w dzielnicy Przymorze Małe w Gdańsku – w bezpośrednim sąsiedztwie Olivia Business Centre, jednego z najważniejszych centrów biznesowych Trójmi...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 500 PLN (69 zł/m2)

4
2
94.41 m2
2019
15807644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26376027 15807644 LOKALIZACJA: Lokalizacja jest idealni niemal dla każdego. Nowoczesne osiedle Albatross Towers, w doskonale skomunikowanej gdańskiej dzielnicy Przymorze. W pobliżu apartamentowca jest bogata pętla komunikacyjna w postaci przystanków autobusowyc...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 PLN (66 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15784578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25857200 15784578 Homfi na przyjemność zaprezentować nowe dwupokojowe mieszkanie na gdańskim Przymorzu.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie przy ul. Lecha Kaczyńskiego na gdańskim przymorzu. Okolica wypełniona jest zabytkowymi kamienicami, a jedno...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15505089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne 2 pokoje, 4 oceany, od zaraz! 20042664 15505089 GOTOWE DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 4 OCEANACH! SPACEREM NAD MORZE!MIESZKANIE:Przestronne, utrzymane w bardzo dobrym stanie mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 45 m2 składa się z:- Przestronnego salonu z wyjściem na balkon,- Przytulnej sypi...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
-
14640249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Masz nieruchomość ? , oddaj je w zarządzanie 154190 14640249 Chcesz wynająć mieszkania? Oddaj to w nasze ręceZapraszamy właścicieli nieruchomości położonych w Trójmieście do współpracy w zakresie zarządzania wynajmem mieszkania.Pomagamy właścicielom nieruchomości w szybkim znalezieniu dobrych, wypłacalnych naj...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

550 PLN (11 zł/m2)

3
1
50 m2
1980