• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 236

15884395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
KAWALERKA DLA SINGLA LUB PARY W SPOKOJNEJ OKOLICY 27700510 15884395 LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku (dzielnica Łostowice) w bardzo spokojnej i czystej okolicy. W pobliżu dużo zieleni, zbiornik wodny z terenem rekreacyjnym.BUDYNEK:Stan budynku jest bardzo dobry. Klatka schodowa czysta i szeroka, no...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15887325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pok mieszkanie na wynajem Gdańsk Śródmieście 27780851 15887325 Zadbane, po remoncie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska.Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szerokiej. Składa się z dwóch pokoju, oddzielnej kuchni z nowymi meblami (lodówko-zamraż...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15868634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27387340 15868634 Na wynajem dwa pokoje w doskonałej lokalizacji oraz wysokim standardzie!Interesuje Cię nowoczesne mieszkanie w Gdańsku? Szukasz osiedla, które jest położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowane w centrum?Świętokrzyska Pa...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
40.72 m2
2020
15878743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27598126 15878743 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie do wynajęcia długoterminowo w urokliwej i zielonej dzielnicy Gdańsk Strzyża, ul. Chrzanowskiego (między Oliwą a Wrzeszczem) . Blisko do biurowców Olivia Gate, Arkońska Business Park, Alchemia, Neptun.O...

Gdańsk (Strzyża) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (54 zł/m2)

2
-
52 m2
1960
15886413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z halą garażową i komórką lokatorską 27757035 15886413 MIESZKANIE: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym ( 20,43...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15845758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tylko u nas - po kapitalnym remoncie ! 26868353 15845758 MIESZKANIE:Po kompleksowym remoncie w stanie perfekcyjnym, położone na 2 piętrze.- pokój z aneksem kuchennym - kameralne miejsce do spędzania wspólnego czasu.- sypialnia z odwójnym łóżkiem i szafą - łazienka z wygodną kabiną prysznicową- korytarz z s...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15886330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27753761 15886330 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia od zaraz nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane przy ul. Przemyskiej w Gdańsku (Ujeścisko). Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, jest w pełni wyposażone i ni...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (72 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15640599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szykowne 2 pokoje po remoncie z halą garażową 23067472 15640599 MIESZKANIE: na wynajem jasne, funkcjonalne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Niedźwiednik) o powierzchni użytkowej 43,3 m2. W jego skład wchodzą:- salon z aneksem oraz wyjściem na balkon - sypialnia- kuchnia - łazienka Mieszkanie je...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15885895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1 pok. wyposażone z miejscem parkingowym 27743603 15885895 NAJEM OKAZJONALNYMIESZKANIE: Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 29,84 m2, wraz z zewnętrznym miejscem postojowym, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko -Łostowice.Lokal wyposażony, z możliwością natychmiastowego zamieszkania.W skład ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15646326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wrzeszcz, 3 pok, wyposażone 23216323 15646326 Informacja: tylko najem okazjonalny!3 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W niedlaekiej odległości znajduja się również wyż...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (57 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15827547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stare Miasto, ul. Świętojańska | 2 piętro! 26607691 15827547 CENTRUM! GDAŃSK UL. ŚWIĘTOJAŃSKA LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy prestiżowej ul. Świętojańskiej w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. Z okien rozpościera się widok na Skwer Świętopełka Wielkiego, a najważniejsze atrakcje miasta - Długi T...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
66 m2
1950
15790611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia Oliwa ul. Pomorska, 3 pok 25971217 15790611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferuję na wynajem trzy­pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — na gdańskiej Oliwie przy ul. Pomorskiej. Najem okazjonalny....

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
62 m2
1962