• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdynia

Znalezionych ofert: 137

15771652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 osobne pokoje blisko centrum Gdyni 25590876 15771652 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działkach Leśnych. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, a jednocześnie chcą mieszkać blisko centrum miasta i morza.LO...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (43 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15746344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 53 m2, przestronne 2 pokoje z balkonem 25078133 15746344 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 m² - Gdynia Obłuże, ul. PodgórskaNa wynajem przestronne mieszkanie w wieżowcu z windą, położone na 1. piętrze z widokiem na port. Idealne dla osób, które cenią sobie wygodę i otwarte przestrzenie.Układ mie...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 PLN (38 zł/m2)

2
1
53 m2
1970
15764483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25450571 15764483 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dw...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 550 PLN (69 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15764484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25450574 15764484 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dw...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 550 PLN (87 zł/m2)

2
-
75 m2
-
15814712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26589877 15814712 Gdynia Mały Kack, mieszkanie do wynajęcia przy ul. MałopolskiejŁowickie. Lokalizacja: bardzo dobre położenie, w pobliżu Placu Górnośląskiego (sklepy ryneczek, usługi, małe sklepiki, piekarnie), blisko do Redłowa (centra medyczne) i Orłowa (pas nadmor...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 PLN (51 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15814620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26589080 15814620 Do wynajęcia atrakcyjne 3 pok. mieszkanie w centrum Gdyni.Do wynajęcia jest trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni przy ul. 3 Maja. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki oraz korytarza. Mieszkanie jest u...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15746820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Twój kot / pies chciałby tu mieszkać ;) 25087556 15746820 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Tak, to jest mieszkanie pets friendly :)Uwaga! 4 piętro bez windy i bez balkonu!ATUTY:- 2 odrębne pokoje- osobna kuchnia- klimatyz...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (69 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15805956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 słoneczne pokoje, kuchnia, łazienka 26319398 15805956 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i wcdostępne od zarazgwarancja wynajmu na długi okresniskie opłaty eksploatacyjneogólnodostępne miejsca parkingowe ...

Gdynia (Pustki cisowskie-demptowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15778020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowe mieszkanie przy lesie z balkonem 25739515 15778020 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy lesie z balkonem i miejscem parkingowymLokalizacja:Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy lesie - idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. W pobliżu znajdują się skl...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
14993129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok. mieszkanie po generalnym remoncie w centrum 6259638 14993129 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50m2 w centrum Gdyni.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC oraz przedpokój.Z pokoju wyjście na balkon.Mieszkanie jest po generalnym rem...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15780898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na Śląskiej w Gdyni 25814728 15780898 Przestronna i funkcjonalna kawalerka o pow.30m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul Ślaskiej w dogodnie skomunikowanej okolicy.Idealna dla osób ceniących kontakt z naturą i bliskość miasta.Budynekzadbany i dobrze utrzymany blok mieszkalny z 1983r.,w...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15578064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne 3 pokojowe mieszkanie blisko PPNT 21721358 15578064 Na wynajem rozkładowe przestronne, wygodne, wyposażone mieszkanie położone w Redłowie w bezpośrednim sąsiedztwie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego.Lokal ma powierzchnie 81,77 m2. Jest położony na 1 piętrze i składa się z- dwóch dużych sypial...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
81 m2
2010