• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 26

15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15858308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27145742 15858308 Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m² , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: s alon z wyjściem na dużą loggie, sypialnia, oddzielna wi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (29 zł/m2)

2
-
48 m2
1965
15858313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146250 15858313 Do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 199 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15893482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27913503 15893482 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Silnicznej, w pobliżu Rynku . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane (łó...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (33 zł/m2)

3
-
75 m2
2008
15863707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27256525 15863707 REZERWACJA Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta, ul. Okrzei Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,87 m² , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym, 4...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
14772646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 186252 14772646 Wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w wieżowcu w Centrum przy ul. Chęcińskiej. W skład nieruchomości wcho...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15888649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819548 15888649 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia z częścią jadalną o pow. około 13 m2 -sypialni o pow. około 6,40 m2,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15887660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790118 15887660 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
2019
15820849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26645584 15820849 Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą , w samym ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 950 PLN (27 zł/m2)

3
-
72 m2
1993
15736171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24868342 15736171 Do wynajęcia mieszkanie o pow. 27,78 m2, zlokalizowane na parterze, w 4-piętrowym apartamentowcu w centrum przy ul. 1-go Maja. Rozkład pomieszczeń : salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój. Taras o pow. 12 m2. Ogrzewanie za pomocą...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (59 zł/m2)

1
-
27 m2
2020
15845178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26856624 15845178 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum, przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie nieumeblowane, możliwość zakupu dodatkowych mebli na potrzeby najemcy. W skład mieszkania wchod...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (36 zł/m2)

2
-
42 m2
1967
15822520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26645597 15822520 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,55 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 r. zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 700 PLN (50 zł/m2)

3
-
54 m2
2014