• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 55

15882386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661193 15882386 KOMFORTOWY KLIMATYZOWANY 4 POKOJOWY APARTAMENT Z 2 ŁAZIENKAMI I PARKINGIEM W LUKSUSOWEJ REZYDENCJI POD ZŁOTYM GLOBEM, STARY KLEPARZ, 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO. DOSTĘPNY OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Jasny i niebywale funkcjonalny ap...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 900 PLN (72 zł/m2)

4
-
110 m2
2010
15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15448956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18796723 15448956 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy . Prezentowane mieszkanie jest gotowe i wyposażone do zamieszkania. Rozkład ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

1
-
40 m2
1935
15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007
15721361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24602643 15721361 Do wynajęcia przestronna kawalerka o wielkości 41 m2, zlokalizowana przy ulicy Westerplatte - Kraków, stare miasto . Z najduje się w oficynie kamienicy , na wysokim parterze 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
41 m2
1900
15812932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26549442 15812932 Do wynajęcia kawalerka po kapitalnym remoncie połozona przy ul. Kalwaryjskiej.Mieszkanie jest w formie open space'u z aneksem kuchennym w zabudowie ( 2 palnikowa kuchenka, lodówka podblatowa, zmywarka). Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wypos...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15883788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675720 15883788 Do wynajęcia apartament połozony na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli wys.1,60 -175 m. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na antresolę sypialnianą, ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15881978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27653704 15881978 DO WYNAJĘCIA STUDIO W INWESTYCJI ANGEL WAWEL OPIS MIESZKANIA: Apartament o powierzchni 38 m2 składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie wykończone w wysokim stan...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (72 zł/m2)

1
-
36 m2
2015
15879133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27608866 15879133 Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta przy ul. Świetnego MarkaNa powierzchnię 75 m2 składają się :- przestronny salon z dwoma kanapami i stołem jadalnym i TV-sypialnia z podwójnym łóżkiem , szafą i kącikiem do pracy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15687157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23959686 15687157 2 POKOJE 27 M² - 1 PIĘTRO KLIMATYZACJA OGRZEWANIE PODŁOGOWE JASNE WNĘTRZE BLISKO JUBILAT OBOK SALWATOR STARE MIASTO PIWNICA PRZEROBIONA NA PIĘKNE FUNKCJONALNE MIESZKANIE KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ? Mieszkanie jest idealne dla sing...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
-
27 m2
1930
15647601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23237695 15647601 Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32 m², położone przy ul. Karmelickiej w ścisłym centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, który objęty jest cało...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (81 zł/m2)

2
-
32 m2
2003
15775165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25663276 15775165 Wyjątkowy apartament w Angel Wawel - 4 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na Wawel. INWESTYCJA (ANGEL WAWEL):Bez wątpienia jest to najbardziej luksusowy kompleks mieszkalny w centrum Krakowa (rok oddania 2015). Apartamenty w Angel Wawel to nie tylko m...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

18 900 PLN (138 zł/m2)

4
2
137 m2
2016