• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Olsztyn

Znalezionych ofert: 29

15888164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27805406 15888164 WYNAJEM OD ZARAZ! Oferuję do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza 12 , które kilkanaście dni temu przeszło generalny remont i od tego czasu nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Wyposażone jest w podstawowy sprzęt AGD (pr...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 350 PLN (73 zł/m2)

2
-
32 m2
1973
15849923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26982702 15849923 Do wynajęcia, urządzone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie w Stawigudzie - dojazd do Olsztyna S51 ok. 15 minut.Położone jest na I piętrze, w bloku wybudowanym w 2018 roku.Jest to nowoczesny budynek położony w samym centrum miejscowości, w ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
55.2 m2
2018
15881099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27623776 15881099 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWYNAJMĘ MIESZKANIE 38 m² – ul. SIENKIEWICZA, os. ZatorzeSłoneczne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe po kapitalnym remoncie, DOCIEPLONE WEWNĄTRZ 38 m² 1. piętro kamienica Olsztyn, Zatorz...

Olsztyn (Kortowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 200 PLN (58 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15871075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Żołnierskiej 27456555 15871075 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,3 m2, usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym budynku wyposażonym w windę. Nieruchomość położona jest przy ul. Żołnierskiej, w sąsiedztwie hotelu Villa Pallas, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa...

Olsztyn (Śródmieście), ul. Żołnierska 11B

1 200 PLN (37 zł/m2)

2
1
32.3 m2
-
15821637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26576795 15821637 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Olsztyn, ul. Dworcowa 32 m²Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na wysokim parterze w bloku mieszkalnym przy ul. Dworcowej w Olsztynie.Układ mieszkania:dwa pokojekuchnia (wejście z jednego z pokoi)p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
32.3 m2
1974
15827825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26599443 15827825 Trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem położone parterze, na ul. Pana Tadeusza 11. Mieszkanie znajduje się w lokalizacji zapewniającej bliski dojazd do centrum Olsztyna zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Idealne dla pary, osób p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (48 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1975
15779812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25789667 15779812 Oferuje Państwu do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na bardzo atrakcyjnym, ogrodzonym i chronionym osiedlu w wygodnej lokalizacji przy ul. Hallera 13W najbliższym otoczeniu znajduje się plac zabaw, sklepy, szkoły, markety oraz Galeria W...

Olsztyn (Generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 900 PLN (45 zł/m2)

2
1
42.3 m2
2010
15808455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26395331 15808455 Szukasz mieszkania do wynajęcia w Olsztynie, które łączy wysoki standard, ciszę oraz bliskość natury? Ta oferta jest idealną propozycją dla osób ceniących komfort, estetykę oraz spokojną lokalizację z szybkim dojazdem do centrum miasta.Lokalizacja Ni...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 600 PLN (40 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15807548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26368501 15807548 Przytulne mieszkanie do wynajęcia na Jarotach. Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,9 mkw w spokojnej części Jarot, przy ulicy Boenigka 42. Na proponowaną nieruchomość znajdującą się na 3 piętrze składa się sypialnia, sa...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1985
15806065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26322866 15806065 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w bloku przy ul. Jarockiej 78e.Nieruchomość składa się z jednego dużego i przestronnego pokoju, kuchni oraz łazienki. Z salonu wychodzimy na balkon, z którego ...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
37.4 m2
2000
15800188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26207912 15800188 Prezentujemy na wynajem wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 103,8 m², położone w prestiżowej lokalizacji na ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Mieszkanie charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, dbałością o detale oraz j...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

5 500 PLN (53 zł/m2)

4
2
103.8 m2
2013
15799681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26195778 15799681 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWYNAJMĘ MIESZKANIE dwupokojowe mieszkanie, dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia się.LOKALIZACJAul. Bohaterów Monte Cassino 5, 10-166 OlsztynOsiedle Leśna - blisko Jeziora Długiego oraz centrum miasta. W pobl...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
-
43 m2
2015