• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Poznań

Znalezionych ofert: 126

15860103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181333 15860103 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie ul. Bojanowska, GórczynNa wynajem pięknie zaaranżowane, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Górczynie.Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, nowo zaaranżowanego mieszkania zlokalizowanego w zadba...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (53 zł/m2)

2
1
40 m2
2000
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024
15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15872612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27498726 15872612 M I E S Z K A N I E Przemyślane i funkcjonalne mieszkanie na Grunwaldzie wyróżnia się bardzo dobrym układem, który zapewnia wygodę codziennego użytkowania i wyraźny podział na strefę dzienną oraz sypialnianą. Ostatnie piętro, duże przeszklenia i dwa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (47 zł/m2)

2
1
51 m2
2004
15856157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27083895 15856157 Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest monitorowane i chronione. W budynku głównym od ulicy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (52 zł/m2)

2
-
58 m2
2014
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15810790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26418215 15810790 OPISZapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla osób, które rozpocz...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
39.89 m2
2025
15820450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26629246 15820450 OPISZapraszam do wynajmu bardzo jasnej i słonecznej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej na najwyższym piętrze z windą...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (66 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15753807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25214210 15753807 OPISZapraszam do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 23 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla studenta, który rozpo...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
1
23 m2
2025
15847012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26900344 15847012 OPISZapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 49,98 m², zlokalizowanego w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla osób, które planują swoją ścieżkę edukacyjną i karierę...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
49.98 m2
2025
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15846770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26893181 15846770 Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( BUDIMEX ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł plus  eksploatacja ok 750 złm-c oraz energia elektryczna  kaucja z...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 850 PLN (51 zł/m2)

1
1
36 m2
2005