• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 234

15882771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673329 15882771 Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Ładnie zagospodarowane osiedle składające się tylko z nowych budynków. W pobliżu Żabka, Biedronka, komunikacja miejska, nowa szkoła itp. Wokół tereny rek...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (50 zł/m2)

2
-
53.91 m2
2013
15883298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27674848 15883298 Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta.W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, uczelnie, restauracje, park, siedziby firm, komunikacja mi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.9 m2
1992
15896449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27980240 15896449 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 57m2 na 6 piętrze w bloku z windą z 2017r na zamkniętym osiedlu Niebuszewo-Bolinko ul. Dembowskiego. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym około 23m2 z wyjściem na balkon około 4m2, sypial...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
56 m2
2017
15896403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27979320 15896403 Dwupokojowe mieszkanie na ul. Duńskiej, z oknami na południowy-zachód, na zieleń. Salon z aneksem kuchennym, w zabudowie i ze sprzętem agd; wyjście na balkon. Mała sypialnia, obecnie bez łóżka, istnieje możliwość doposażenia w łóżko przez właściciela...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (50 zł/m2)

2
1
44 m2
2007
15890355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875844 15890355 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (77 zł/m2)

2
1
28.4 m2
1970
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15882716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673174 15882716 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15839030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26737424 15839030 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15883221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673689 15883221 Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą!Promocja: Pierwsze 3 miesiące płatne 2800złmc + czynsz, pozostałe miesiące 3000złmc + czynsz. Możliwość rozbicia kaucji na 3 raty.Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2003
15883165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673577 15883165 Dzień dobry,Oferuję Państwu na wynajem kawalerkę w Zdrojach przy ulicy Batalionów Chłopskich.Miejsce doskonale zlokalizowane i skomunikowane.Dookoła sklepy, centrum handlowe, szkoły, przedszkola , komunikacja miejska.Powierzchnia mieszkania to 35 m2...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 650 PLN (40 zł/m2)

3
-
67 m2
2023
15896285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27974900 15896285 Na wynajem bardzo ładny apartament na Gumieńcach o powierzchni 92 m2, położony w niskim budynku apartamentowym z 2022r. Dla najemcy przynależy również zamykany garaż o powierzchni 16,5 m2 w cenie 700 zl. Istnieje również możliwość parkowania przed ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 800 PLN (63 zł/m2)

4
1
92 m2
2021