• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 236

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27706114 15883121 Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa si...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
33.34 m2
1978
15500645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19940148 15500645 Kawalerka z widokiem na Odrę i Wały Chrobrego – dostępna od zaraz.Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Z mieszkania rozpościera się piękny widok na Odrę o...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
14421976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2731809 14421976 Na wynajem zadbane i umeblowane mieszkanie składające się z dwóch pokoi, nowoczesnej kuchni, łazienki z WC oraz balkonu. W przedpokoju znajduje się duża szafa w zabudowie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. W okolicy znajdują się sklepy, apteka,...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (53 zł/m2)

2
-
34.16 m2
1990
15883221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673689 15883221 Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą!Promocja: Pierwsze 3 miesiące płatne 2800złmc + czynsz, pozostałe miesiące 3000złmc + czynsz. Możliwość rozbicia kaucji na 3 raty.Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2003
15883259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674809 15883259 Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m², położone przy ul. Janickiego, na pograniczu Pogodna i os. Zawadzkiego. Lokal gotowy do wprowadzenia od zaraz.OPIS MIESZKANIA:Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (69 zł/m2)

2
-
35 m2
1930
15883443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675162 15883443 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza.Mieszkanie:Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuche...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (57 zł/m2)

2
-
42.3 m2
2000
15882640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671288 15882640 Do wynajęcia przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Unisławy (cicho i spokojnie). Klatka schodowa po remoncie.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
-
34 m2
1975
15829083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671208 15829083 Na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta obok C.H Galaxy. -2 pokoje (jeden pokój z aneksem kuchennym), łazienka z WC,Czynsz najmu 1850zł dodatkowo czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 850 PLN (53 zł/m2)

2
-
35 m2
1980
15891241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27892876 15891241 Lokal na wynajem – Osów, Szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m², położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje kuch...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
56 m2
2000
15891177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890414 15891177 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15891182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890452 15891182 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15796339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26117149 15796339 Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem. Częściowo umeblowane.W skład mieszkania wchodzi: ustawny pokój, osobna widna kuchnia (nowe szafki, płyta gazowa, zmywarka, lodówka), łazienka z wc (wanna, pralka), przedpokój...Blisko sklepy : Castorama, C...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (55 zł/m2)

1
1
30 m2
2000