• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15720331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588683 15720331 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15720327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588681 15720327 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (98 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
12837476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27774874 12837476 Do wynajęcia parter domu 4-pokoje (jeden pokój jest pokojem przejściowym) w budynku wolno stojącym 3-kondygnacyjnym, zlokalizowany w zacisznym miejscu Gumieniec w pobliżu ul. Okulickiego, o powierzchni ok.100m2m2.Pokoje o powierzchni 16, 15, 14 i 9m2...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (38 zł/m2)

4
1
100 m2
1980
15720332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588685 15720332 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15720323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588680 15720323 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15720321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24588677 15720321 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15883650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675369 15883650 Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze.Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym Najemcą!W pełni rozkładowe 42,98 mkw, na które składa się duży widny p...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

1
1
42.98 m2
1970
15883277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674827 15883277 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 49 m². Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1935
15847204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904438 15847204 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 49 m². Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1935
15787278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25923966 15787278 Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią komfort, estetykę i unikalne p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
56.45 m2
2025
15886379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27755991 15886379 Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie z windą (oddany w 2020r.) na osiedlu Słonecznym przy ul. Łubinowej 23-24. Na powierzchnię około 40mkw. składa się: - przestronny salon z aneksem kuchennym wyposażonym w płytę, piekarnik, zmywarkę,...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (66 zł/m2)

2
1
39.66 m2
2020
15885922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27743835 15885922 Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły, zlokalizowanego na Pogodnie.Na pow. 50 m2 składa się :salon, 2 sypialnie( lub sypialnia i gabinet) kuchnia otwarta na salon, łazienka razem z wc....

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (44 zł/m2)

3
1
50.39 m2
1950