• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14927633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4893908 14927633 Prezentujemy państwu nowe mieszkanie położone na 7 piętrze. Na całkowity metraż nieruchomości (50 m2) składają się:---> Salon z wyjściem na balkon.---> Aneks kuchenny.---> Sypialnia.---> Łazienka.Jeżeli cenisz sobie komfor...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2022
15789379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25939396 15789379 Mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2000 roku.Mieszkanie w pełni rozkładowe, oddzielna kuchnia w zabudowie wyposażona.okna pcv na dwie strony, balkon od strony południowej.Na podłogach panele i terakota.Łazienka z w...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
67 m2
2000
15882609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671257 15882609 Polecam na wynajem przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska, sklepy, doskonały wylot na autostradę. Pokoje ustawne, z salonu wyjście na przestronny balkon. Łazienka raze...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (36 zł/m2)

3
1
70.3 m2
1998
15885765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27740543 15885765 Przestronny apartament 3-pokojowy (ponad 80 m²) z sypialnią na poddaszu i dużym balkonem – Osiedle Pod Zegarem, Szczecin Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 80 m², położony na prestiżowym osiedlu Pod Zegarem w spokojnej i zielonej c...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
82 m2
2007
15885669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27736658 15885669 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1-GO CZERWCA!!!Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Jana z Kolna.Mieszkanie na 3 piętrze w budynku z szybkobieżną windą. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, które składa się:- salon połączony z aneksem ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 720 PLN (50 zł/m2)

3
1
74 m2
2004
15885237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721013 15885237 Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i łazienką. OPIS MIESZKANIA: Pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2, w każdej kanapa rozkładana dwuosobowa, w jednym szafa dwudrzwiowa w drugim komoda, stolik. W kuchni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1974
15710132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24371607 15710132 Oferujemy do wynajmu komfortową, w pełni wyposażoną kawalerkę na zamkniętym osiedlu w okolicach ul. Modrej na BezrzeczuKrzekowie.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze nowego, wolnostojącego budynku. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym łazien...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (110 zł/m2)

1
1
20 m2
2016
15885235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721010 15885235 Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, Teatru Współczesnego, Filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, Kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 42,45 m2. I piętro w niskim budynku...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (61 zł/m2)

2
1
42.45 m2
1960
15830895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26681340 15830895 Zamieszkaj jako pierwszy w nowoczesnym apartamencie w wyjątkowej lokalizacji.Oferuję do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 50 m², usytuowany na 5. piętrze prestiżowej inwestycji Nowa Przystań nad Odrą przy ul. Heyki w Szczecin. Mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15883707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675426 15883707 Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 32 m2 położone na 1 piętrze niskiego apartamentowca z windą cichobieżną na Warszewie.Układ mieszkania:-salon z aneksem kuchennym (kuchnia w zabudowie, nowe AGD)-oddzielna, przytulna sypialnia-funkcjonalna ł...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (84 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15883711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675430 15883711 Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w Warszewie. Budynek został wybudowany w 2021 roku.Na oferowaną powierzchnię 43 m2 składają się:- przestronny salon połączony z aneks...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2005
15805561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26309900 15805561 Do wynajęcia ładne, zadbane, ciche mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w kameralnym niskim budynku czterorodzinnym. Na powierzchnię 35m2 składają się: - pokój, - kuchnia , - łazienka z kabiną prysznicową, wanną i WC. Pokój jest umeblowany (kanapa...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (57 zł/m2)

1
1
35 m2
2000