• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27706118 15884528 Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,6 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca NOVA 3 przy ul. Langiewicza.Opis mieszkania:Lokal został zaprojektowany przez architekta z myślą o maksymalnej funkcjonalno...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (73 zł/m2)

1
1
31.6 m2
2021
15635815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22946531 15635815 Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Jana Brzechwy o powierzchni 16 m2. W Nieruchomości znajduje się część dzienna, aneks kuchenny, część komunikacyjna, łazienka oraz balkon.Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu w ciepłych barwach. W części kom...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (109 zł/m2)

1
1
16 m2
2023
15088282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 9419067 15088282 * Nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami zielonymi, blisko ścisłego Centrum miasta, licznych przystanków ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 950 PLN (64 zł/m2)

2
1
45.77 m2
2021
15883502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675175 15883502 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy małej osiedlowej uliczce sprawia ,że jest cicho i spokojnie. A dzięki zn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15883985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27691579 15883985 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,93 m², położone na 5 piętrze budynku przy ul. Szarotki.Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz części komunikacyjnej. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ, dzięki czemu sprawdzi się ide...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2022
15877547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27572440 15877547 Do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Marcina Kasprzaka, w budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Podstawowe informacje: Dostępność: od 01.05.2026 Piętro: 4 z 5...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
40.64 m2
2019
15601003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22207504 15601003 Na wynajem prezentujemy mieszkanie o powierzchni 63 m2. Na metraż nieruchomości składają się:- Korytarz (zabudowana szafa typu komandor)- Salon z aneksem kuchennym (aneks wyposażony w niezbędne AGD, w salonie wypoczynek, stolik kawowy, telewizor, sza...

Szczecin (Świerczewo), Tenisowa

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15156551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 11162401 15156551 Polecam na wynajem duże czteropokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z dużego pokoju z wejściem na balkon, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz WC. Na drugim poziomie znajdują się trzy rozkł...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

4 000 PLN (43 zł/m2)

4
1
92.8 m2
1994
15717183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24528264 15717183 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno), Adama Mickiewicza

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15737702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24889503 15737702 Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Składa się z:Poziom I:- salon połączony z jadalnia (z salonu wyjście na balkon);- kuchni w zabudowie i z pełnym wyposażenie...

Szczecin (Centrum), Staromłyńska

3 400 PLN (44 zł/m2)

2
1
78 m2
2005
15803238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26289629 15803238 Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego.Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą.Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym osiedlu. Monitoring obejmuje klatkę schodową i korytarz. Pol...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 290 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15815848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671091 15815848 Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z 2000r.Na powierzchnię 130m2 sk...

Szczecin (Pogodno), Henryka Rodakowskiego

7 000 PLN (54 zł/m2)

3
2
130 m2
2000