• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675424 15883705 Komfortowy, klimatyzowany apartament z windą – Stare Miasto, SzczecinNa wynajem przestronny i w pełni umeblowany apartament położony w sercu Szczecin – na Starym Mieście, w nowoczesnej kamienicy z 2013 roku. Budynek jest czteropiętrowy, wyposażony w ...

Szczecin (Stare Miasto), Mała Odrzańska

5 500 PLN (61 zł/m2)

4
1
90 m2
2013
15883676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675396 15883676 Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niespełna 34 m², położona w nowoczesnym ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Seledynowa

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
1
34 m2
2002
15883684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675404 15883684 Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone na 10 piętrze10 piętrowego budynku skąd rozpościera się widok na panoramę miasta. Balkon w całości zabudowany przez co stanowi dodatkową p...

Szczecin (Arkońskie-Niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
51.4 m2
1980
15883654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675374 15883654 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy punkt na kulturalno- turystycznej mapie Szczecina. Przyszła wizytów...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

3 200 PLN (83 zł/m2)

2
1
38.55 m2
2025
15799752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26196764 15799752 Na wynajem prestiżowy apartament z pięknym widokiem na Odrę i Bulwary na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe. Na 1. poziomie salon z aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona w lodówkę (podblatową), piekarnik, zmywarkę, płytę elektryczną, pralkę w z...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

4 000 PLN (76 zł/m2)

2
1
52.52 m2
2021
15707972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24330646 15707972 Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą.Na powierzchnię nieruchomości składają się:- przestronny salon z kanapą, TV i komodami, - strefa jadalna dopasowana do potrzeb 2-4 osób,- aneks kuchenny z meblami w zabudowie, lo...

Szczecin (Warszewo), Panoramiczna

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
1
42.65 m2
2018
15513236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20195333 15513236 Ekskluzywny, nowoczesny, dwupoziomowy apartament bezpośrednio przy Placu Jasne Błonia Kameralna, niska zabudowa, teren zamknięty i monitorowany. Powierzchnia ogółem: 120 m2 Liczba oddzielnych pokoi: 3 Liczba tarasów: 2, jeden balkon z widokiem n...

Szczecin (Centrum), Juliana Tuwima

8 000 PLN (67 zł/m2)

4
2
120 m2
2000
15883563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675254 15883563 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC. W dużym pokoju znajduje się wejście na balkon. Mies...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2012
15883454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675183 15883454 Polecamy znajdujące się na 4. piętrze bloku przestronne 3 pokojowe mieszkanie (67mkw) po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie: Powierzchnia: 67mkw Piętro: 4 Widna kuchnia po całkowitym remoncie – nowe meble. W kuchni znajduje się kuchenka ...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

3 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
14843608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 3133421 14843608 Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (Wały Chrobrego, Stocznię Szczecińską). Apartament posiada loggiebalkon o powierzchni 6,22 m2.Nieruchomość wykoń...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

2 500 PLN (88 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2022
15883310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674860 15883310 Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty wynajmu mieszkania, które łączy w sobie komfort, przestrzeń i spokój, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina.Głębokie. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie harmonię życia...

Szczecin (Głębokie), Jaworowa

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
73.96 m2
1985
15883353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674903 15883353 Do wynajęcia oferujemy niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 70 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji SKM Turzyn. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację i dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie ...

Szczecin (Turzyn), al. Bohaterów Warszawy

2 800 PLN (40 zł/m2)

2
1
70 m2
1920