• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674833 15883283 Oferta wynajmu jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,18 m2, usytuowanego na II piętrze bloku z windą, w pięknej dzielnicy Gumieńce ul. Gen Maczka Budynek oddany do użytku w 2016 roku.Na powierzchnię składają się:- ustawny salon z aneksem ...

Szczecin (Gumieńce), gen. Stanisława Maczka

2 450 PLN (72 zł/m2)

2
1
34.18 m2
2016
15883273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674823 15883273 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze 4piętrowego, bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduję się: ok 16m2 salon, ok 9m2 sypialnia, 7m2 kuchnia i łazienka. Z salonu jest wyjście na ok 4 m2 balkon. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1980
15883258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674810 15883258 Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z salonem i otwartą kuchnią – Pomorzany, ul. Chmielewskiego, SzczecinDo wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie oddane do użytku w 2025 roku, położone przy ul. Chmielewskiego na szczecińskich Pomorzanach. Lokal id...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.4 m2
2025
15883242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674794 15883242 Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Majowym, w bliskiej odległości od szkoły, komunikacji miejskiej i sklepów. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 49m2, z widną kuchnią w zabudowie i sprzętem AGD. Łazienka z wc osobno, w glaz...

Szczecin (Majowe), Jarosława Iwaszkiewicza

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1990
15340601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16266138 15340601 Na wynajem umeblowana i wyposażona kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Dunikowskiego. Atutem mieszkania jest oddalenie od głównej ulicy, piękny widok na panoramę miasta.Lokal usytuowany na 9 piętrze wysokiego bloku z 2015.r. Pow. ok. 30m2 w j...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
2015
15883210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673669 15883210 Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane przy ul. Bronowickiej w Szczecinie. Lokal wykończony w jasnym, minimalistycznym stylu, gotowy do zamieszkania. Układ i wyposażenie: salon: wygodna, rozkładana so...

Szczecin (Gumieńce), Bronowicka

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15883214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673677 15883214 Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na ulicy Kanadyjskiej. Bardzo blisko komunikacja miejska, sklepy, ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2022
15883236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673561 15883236 Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną przy ul. Ludomiła Rayskiego w samym sercu Szczecina, zaledwie 100 metrów od Placu Grunwaldzkiego. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość miejskich atrakcji, kawiarni, restauracji ora...

Szczecin (Centrum), gen. Ludomiła Rayskiego

1 800 PLN (60 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15883165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673577 15883165 Dzień dobry,Oferuję Państwu na wynajem kawalerkę w Zdrojach przy ulicy Batalionów Chłopskich.Miejsce doskonale zlokalizowane i skomunikowane.Dookoła sklepy, centrum handlowe, szkoły, przedszkola , komunikacja miejska.Powierzchnia mieszkania to 35 m2...

Szczecin (Zdroje), Batalionów Chłopskich

1 500 PLN (43 zł/m2)

1
1
35 m2
1970
15883158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673563 15883158 Prezentujemy wyjątkowy apartament położony w kameralnej, prestiżowej inwestycji ul. Zielonego Mostu – miejscu, w którym nowoczesna architektura harmonijnie współgra z ponadczasową elegancją oraz bliskością wody.Do wynajęcia elegancki apartament o po...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

3 000 PLN (74 zł/m2)

2
1
40.66 m2
2025
15883147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673550 15883147 Na wynajem komfortowa i funkcjonalna kawalerka położona na 4. piętrze wysokiego bloku zlokalizowanego w szczecińskiej dzielnicy Świerczewo. W pobliżu Jezioro Słoneczne i Stadion Miejski im. Krygiera!NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni ok. 30,9 m2 s...

Szczecin (Świerczewo), Santocka

1 850 PLN (60 zł/m2)

1
1
30.9 m2
1975
15883167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673581 15883167 Na wynajem oferuję bardzo ładne , rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku.Nieruchomość położona jest w cichej , zielonej okolicy co da spokój i komfort przyszłym najemcom.Mieszkanie o powierz...

Szczecin (Niebuszewo), Przyjaciół Żołnierza

2 600 PLN (42 zł/m2)

3
2
61.23 m2
1997