• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15799751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26196763 15799751 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 53,17 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 2 sypialniami i częścią dzienną - salon z aneksem kuchennym.Szafy w zabudowie, telewizor, wyposażona kuchnia, pralka, ka...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

4 305 PLN (81 zł/m2)

3
1
53.17 m2
2021
15883137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673540 15883137 Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe, położone na 6 piętrze bloku z 2010 roku na ul. Powstańców Wielkopolskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, wyjście na balkon. Aneks kuchenny w zabudowie i ze sprzętem AGD. W salonie...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

2 400 PLN (73 zł/m2)

2
1
32.68 m2
2010
15883138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673541 15883138 Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku.Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym b...

Szczecin (Turzyn), Tenisowa

2 300 PLN (71 zł/m2)

1
1
32.28 m2
2017
15009040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6697475 15009040 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji miasta, na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 42,22 m2, na które składają się:- salon połączony z kuchnia, z wyjściem na słoneczny balkon- sypialnia ( szafa w zabudowie, łózko, szafki nocna)- łaz...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 650 PLN (63 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2017
15883154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673557 15883154 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie w stylu loftowym.Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz, usytuowane na 1. piętrze niskiego budynku z windą z 2022r.Na powierzchnię mie...

Szczecin (Warszewo), Kanadyjska

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
1
41 m2
2022
15260629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14093262 15260629 W ofercie mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość położona na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy. Powierzchnia to ok 45m2, w tym duży pokój, kuchnia z oknem, sypialnia, przedpokój i łazienka. Z dużego pokoju jest przej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15883111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673716 15883111 Oferta najmu kawalerki w Centrum miastaDo wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro,Czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz.Ogrzewanie gazowe .Mieszkanie dostępne od 30 września.Zapraszam na preze...

Szczecin (Centrum), ks. Piotra Ściegiennego

1 900 PLN (68 zł/m2)

1
1
28 m2
2022
15883068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673631 15883068 Polecam na wynajem ładną, nową kawalerkę położoną w dobrej lokalizacji, na osiedlu Warszewo. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Łazienka razem z wc, w przedpokoju szafa w zabudowie. Komórka lok...

Szczecin (Warszewo), Duńska

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
1
29.06 m2
2021
15883014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673239 15883014 Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (Szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, syp...

Szczecin (Żelechowa), Małe Błonia

2 450 PLN (71 zł/m2)

2
1
34.32 m2
2025
15582156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21817999 15582156 Na wynajem prezentujemy państwu nowe mieszkanie z 2024 r.Nieruchomość położona na 6 piętrze w budynku z windą. Piękne widoki to niewątpliwy atut tego mieszkania.W mieszkaniu użyto najwyższej klasy materiałów oraz zastosowano nowoczesne rozwiązania uł...

Szczecin (Centrum), Mariana Langiewicza

2 950 PLN (84 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
14998047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6522818 14998047 Na wynajem mieszkanie o całkowitej powierzchni 67 m2. Na metraż nieruchomości składają się:---> Korytarz (duża szafa)---> 2 osobne sypialnie (w sypialniach szafy, biurka, łóżka dwuosobowe)---> Łazienka (pralka, umywalka, toaleta,...

Szczecin (Nowe Miasto), Stefana Lewandowskiego

3 900 PLN (58 zł/m2)

3
1
67 m2
2018
15882962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673403 15882962 Do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Marcina Kasprzaka, w budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Podstawowe informacje: Dostępność: od 01.05.2026 Piętro: 4 z 5...

Szczecin (Świerczewo), Marcina Kasprzaka

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
40.64 m2
2019