• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15882906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673282 15882906 Przedstawiamy ofertę komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 48 m², które dotychczas nie było wynajmowane. Lokal został wykończony w wysokim standardzie i usytuowany jest na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie: * powierzch...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

3 300 PLN (69 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15882874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673189 15882874 Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68 m², zlokalizowane w spokojnej części Szczecina – Gumieńce.Lokal położony jest przy ślepej uliczce, co zapewnia ciszę, brak ruchu samochodowego oraz dużą dostępność miejsc parkingowych (brak...

Szczecin (Gumieńce), Zachodnia

3 200 PLN (47 zł/m2)

2
1
68 m2
1997
15882910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673296 15882910 Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul. Klonowica.Mieszkanie składa się z:dwóch ustawnych pokoi,oddzielnej kuchni (w...

Szczecin (Zawadzkiego-Klonowica), Sebastiana Klonowica

2 600 PLN (48 zł/m2)

2
1
54.74 m2
2008
15882891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673238 15882891 Do wynajęcia całkowicie nowy apartament w prestiżowym budynku Aloha Residence przy ul. Janosika w Szczecinie. Nowoczesny apartamentowiec z 2024 roku posiada 5 pięter, nowoczesną bryłę, niesamowity hall z recepcją, dwie nowoczesne windy oraz dwupoziom...

Szczecin (Śródmieście), Jerzego Janosika

3 600 PLN (79 zł/m2)

2
1
45.74 m2
2024
15796755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26128481 15796755 Na wynajem 2 - pokojowy apartament na Starym Mieście. Mieszkanie 2 -poziomowe - na 1. poziomie wejście, korytarz z szafą, na 2. poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.W kuchni - zmywarka, lodówka, mała indukcja, kuchenka mikrofalowa....

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

3 200 PLN (79 zł/m2)

2
1
40.68 m2
2021
15882772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673332 15882772 Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy Szczecina, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 50,21 m², zlokalizowane na spokojnym osiedlu Kapitanów przy ul. Gen. Stanisława Maczka, łączy komfort ży...

Szczecin (Gumieńce), gen. Stanisława Maczka

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50.21 m2
2014
15882828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27673444 15882828 Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta.Mieszkanie (128,52 m2) składa się z:- 4 dużych pokoi z jednego wyjście na balkon;- kuchni obecnie przerobiona na 5 pokój;- wc;- pomieszczenia s...

Szczecin (Centrum), Śląska

5 500 PLN (43 zł/m2)

4
1
128.5 m2
1930
15882771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673329 15882771 Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Ładnie zagospodarowane osiedle składające się tylko z nowych budynków. W pobliżu Żabka, Biedronka, komunikacja miejska, nowa szkoła itp. Wokół tereny rek...

Szczecin (Warszewo), Jaworzynki

2 800 PLN (52 zł/m2)

2
1
53.91 m2
2013
15799753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26196766 15799753 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 64,22 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe, z 2 sypialniami na drugim poziomie i częścią dzienną - salon z aneksem kuchennym na dole.Szafy w zabudowie,...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64.22 m2
2021
14681105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2969824 14681105 Na wynajem 3 pok. rozkładowe mieszkanie przy ul.Thugutta z balkonem i windą ba 2 p. w 6 p. bloku z 1992 r.Jeżeli szukasz mieszkania w cichej dzielnicy ale dobrze skomunikowanej z miastem to jest to oferta dla ciebie.Mieszkanie po kapitalnym remoncie....

Szczecin (Żelechowa), Stanisława Thugutta

3 350 PLN (54 zł/m2)

3
1
62 m2
1992
15882737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673237 15882737 Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest stylowo wykończone, niezamieszkałe, 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta, w prestiżowej okolicy przy Alei Fontann, posiadające prywatną windę. W okolicy pełna infrastruktura, lokale handlowo-usługo...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

3 300 PLN (48 zł/m2)

3
1
69 m2
2019
15882673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27672697 15882673 Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich. Bardzo dobra lokalizacja - świetne połączenie z Centrum jak i z dzielnicami zachodnio południowymi Szczecina. Inwestycja z 2020 roku - nowoczesne budynki 6 piętrowe (mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście), Powstańców Śląskich

3 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
60.62 m2
2020