• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15712239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24418510 15712239 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecin, Śródmieście, ul. Lutniana.Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca z 2001 roku. To idealne mi...

Szczecin (Śródmieście), Lutniana

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
57 m2
2001
15725289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24674473 15725289 W ofercie nowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej części dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z windą z 2017 roku. Łączna powierzchnia mieszkania to 31m2, w tym s...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
31 m2
2017
8587960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 17216685 8587960 Mieszanie na wynajem Szczecin 5 Lipca. Bardzo ładnie zaaranżowana nowa adaptacja poddasza o pow. 80m2.Mieszkanie na wynajem zlokalizowane w kamienicy w bocznej uliczce blisko centrum miasta. W pobliżu park, przedszkole, szkoła, komunikacja miejska, p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 100 PLN (49 zł/m2)

4
-
84 m2
1938
15882617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671264 15882617 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście), Plac Stefana Batorego

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15221728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13098276 15221728 W ofercie widna, 30 metrowa kawalerka z prywatnym miejscem postojowym przy wejściu do budynku. Ładne, zielone osiedle przy ul. Horeszków w Szczecinie. Na nieco ponad 30 metrach mieści się wygodny hol, łazienka z wc, osobna i w pełni wyposażona kuchn...

Szczecin (Pogodno), Horeszków

1 800 PLN (60 zł/m2)

1
1
30.1 m2
2001
15882596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671242 15882596 Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji niedaleko Kaskady. Budynek położony w bocznej, cichej uliczce, mimo że to ścisłe centrum.Na powierzchnię mieszkania składa się: przestrzeń dzienna z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Do dyspozycji mi...

Szczecin (Centrum), Kaszubska

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
1
26.88 m2
1929
15882521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666720 15882521 Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich. Bardzo dobra lokalizacja - świetne połączenie z Centrum jak i z dzielnicami zachodnio południowymi Szczecina. Inwestycja z 2020 roku - nowoczesne budynki 6 piętrowe (mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
60.62 m2
2020
15858008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27137545 15858008 Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niespełna 34 m², położona w nowoczesnym ...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
1
34 m2
2002
15200517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 12442301 15200517 Na wynajem w Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym i wyposażonym w meble i urządzenia gotowy do wynajmu. Mieszkanie składa się...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 PLN (66 zł/m2)

1
-
30 m2
2022
15872202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27487852 15872202 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC. W dużym pokoju znajduje się wejście na balkon. Mies...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2012
15860933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27190571 15860933 Do wynajęcia całkowicie nowy apartament w prestiżowym budynku Aloha Residence przy ul. Janosika w Szczecinie. Nowoczesny apartamentowiec z 2024 roku posiada 5 pięter, nowoczesną bryłę, niesamowity hall z recepcją, dwie nowoczesne windy oraz dwupoziom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 600 PLN (79 zł/m2)

2
1
45.74 m2
2024
15853935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27064934 15853935 Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku.Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym b...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (71 zł/m2)

1
1
32.28 m2
2017