• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15819105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26592499 15819105 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkanie 2-pokojowego z balkonem. Mieszkanie położone jest na nowo wybudowanym osiedlu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone jest na piątym piętrze budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi duży salon z w...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (54 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15847203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904433 15847203 Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Mieszkanie o powierzchni 42 m² został...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2023
15712234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24418490 15712234 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecin, Śródmieście, ul. Lutniana.Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca z 2001 roku. To idealne mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
-
57 m2
2001
15674369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23725609 15674369 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15869820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27409592 15869820 Wynajmę kawalerkę- studio z balkonem w Apartamentowcu z windą przy ul. Adama Mickiewicza. Wokół mieszkania dostępne miejsca parkingowe. . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w stylu apartamentowca wokół liczna zieleń pod budynkiem znajduje ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (68 zł/m2)

1
1
29.59 m2
2014
15506990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20090324 15506990 Polecam na wynajem duże czteropokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z dużego pokoju z wejściem na balkon, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz WC. Na drugim poziomie znajdują się trzy rozkł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (43 zł/m2)

4
1
92.8 m2
1994
15851886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27022612 15851886 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15845994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne , mieszkanie z balkonem - na wynajem 26872841 15845994 Do wynajęcia mieszaknie na osiedlu Arkońskim z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi pod blokiem. W pełni umeblowane i wyposażone : dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabina prysznicową i przedpokój. Możliwość korzystania z piwnicy. W okolicy : L...

Szczecin (Arkońskie-Niemierzyn), ul. Zakole

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1982
15802688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26273443 15802688 Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Miedzianej w Szczecinie. Lokal jest w pełni wyposażony, jeszcze nikt w nim nie mieszkał — wystarczy wziąć walizkę i wprowadzić się od zaraz.Szczegóły mieszkaniaMetraż: 48 m²Układ: 2 pokoje...

Szczecin (Niebuszewo), Miedziana

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15779468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25780824 15779468 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m², usytuowane na 1 piętrze w niskiej 4-piętrowej kamienicy z windą.W skład mieszkania wchodzi:salon o powierzchni ok. 17 m²,sypialnia (ok. 7 m²) z dużą, pojemną szafą,łazienka z WC...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (82 zł/m2)

2
1
28.16 m2
2015
15784539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25855576 15784539 Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie na Pogodnie w pobliżu jednostki NATO. Lokal jest świeżo wykończony, wyposażony i jeszcze nie zamieszkały. Powierzchnia mieszkania to 52m2, składa się na nią korytarz z dużą szafą garderobianą...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (54 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15791552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25994366 15791552 Oferujemy na wynajem luksusowy, klimatyzowany i przestronny apartament o powierzchni 46 m², położony na 8. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z 2020 roku w prestiżowym, resortowym kompleksie Nautica przy ul. Raginisa w Szczecinie.Standard i ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 999 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2020