• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15829657 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26630137 15829657 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze na nowoczesnym osiedlu przy ul.Chmielewskiego w nowym budynku wyposażonym w windę.Świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,74 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem ...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
1
35.74 m2
2025
15819107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26626812 15819107 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkanie 2-pokojowego z balkonem. Mieszkanie położone jest na nowo wybudowanym osiedlu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone jest na piątym piętrze budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi duży salon z w...

Szczecin (Nowe Miasto), Bartosza Głowackiego

2 600 PLN (54 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15827824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588861 15827824 Mieszkanie w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja.Dwa pokoje, oba z wyjściem na duży taras, salon z aneksem kuchennym, pełne wyposażenie kuchni, w salonie tv 55 cali, w łazience pralka plus suszarka, w ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 490 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15827769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26593778 15827769 Do wynajęcia 2 pokoje o pow. 48,8 m2 położone w wysokim budynku z windą, na VI piętrze.Mieszkanie składa się z :- salon z aneksem kuchennym 21,2 m2,- sypialnia z wyjściem na balkon 15,8 m2,- łazienka 5,23 m2,- garderoba m2,- przedpokój 1,9 m2.Koszty ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1980
15721848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24608191 15721848 Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 r. Usytuowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się sypialnia oraz przestronny salon z aneksem kuchennym wraz ze ...

Szczecin (Centrum), Księcia Bogusława X

4 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
59.6 m2
1910
15768138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25535230 15768138 Przy wynajmie na mieszkanie - najem okazjonalny.Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w centrum Szczecina w pobliżu Jasnych Błoni, na 2 piętrze w odremontowanym budynku. Dwa poziomy powstały w wyniku adaptacji poddasza w 2008 r. Powierzchnia (lic...

Szczecin (Śródmieście), Monte Cassino

1 800 PLN (36 zł/m2)

2
1
50 m2
1936
15792552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26021735 15792552 Bronowicka Nowe osiedle Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem 18 m²Do wynajęcia przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w nowym osiedlu przy ulicy Bronowickiej. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy c...

Szczecin (Gumieńce), Bronowicka

3 690 PLN (92 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15797546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26151879 15797546 Szczecin - Centrum, na wynajem mieszkanie dla pracowników, na 10 - 12 osób. 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem). Pierwsze piętro w kamienicy. Ogrzewanie i cw gazowe, dwa osobne piece. Mieszkanie w pełni umeblowane i wypo...

Szczecin (Centrum), Bolesława Śmiałego

3 500 PLN (43 zł/m2)

3
2
81 m2
1936
15821121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26604833 15821121 Na wynajem trzypokojowe mieszkanie na Pogodnie - NAJEM OKAZJONALNYLOKALIZACJANieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna okolica, bardzo dobra komunikacja z Centrum. W niedalekiej odległości znajdująsię sklepy, szkoła, uczelnie, r...

Szczecin (Pogodno), Klemensa Janickiego

2 500 PLN (43 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15179812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11836709 15179812 Nowy gustownie wykończony apartament w Centrum o powierzchni 63m2 zlokalizowany w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2021r. blisko Placu Rodła. Pod budynkiem znajduje się miejsce postojowe w cenie 500zł dodatkowo (zjazd windą).Komfortowe mieszkanie...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

6 500 PLN (103 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
15760169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25350706 15760169 Kawalerka położona na 3 piętrze w budynku z windą, na osiedlu Książąt Pomorskich.WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNYMieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej umożliwiające transport w stronę m.i...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (56 zł/m2)

1
-
28.6 m2
1980
15364083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16874144 15364083 Kawalerka w pełnej zabudowie mebli z balkonem.Siłownia i basen mieszczą się w budynku.Akceptowane małe zwierzętaOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (89 zł/m2)

1
-
27 m2
-