• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 237

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15887781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27793370 15887781 Na wynajem apartament w nowym budynku, z windą, przy ul. Janickiego, w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie świetnie zlokalizowane (idealnie nadające się np. dla osoby pracującej w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej), bardzo dobrze skomunikowane (autobus), ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
53.46 m2
2018
15888206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806902 15888206 2-poziomowe mieszkanie przy Parku Kasprowicza ul. Zaciszna Jasne BłoniaNa wynajem klimatyczne, 2-poziomowe mieszkanie położone na poddaszu zadbanej kamienicy przy ul. Zacisznej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Szczecina, tuż przy Jasn...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 350 PLN (58 zł/m2)

2
1
40.57 m2
1930
15866091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27311620 15866091 Do wynajęcia ustawne mieszkanie w budynku przy ul. Rubinowej na Prawobrzeżu. Mieszkanie o powierzchni 83 m² składa się z 4 osobnych pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju, balkonu oraz dużej komórki lokatorskiej.Kuchnia wyposażona w: lodówkozamraża...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (39 zł/m2)

4
1
83 m2
-
15891099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27886531 15891099 Do wynajęcia ustawne mieszkanie w budynku przy ul. Fioletowej na Prawobrzeżu w pobliżu szpitala Zdroje oraz Puszczy Bukowej. Mieszkanie o powierzchni 56,6 m² składa się z 2 osobnych pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu.Kuchnia wyposa...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (45 zł/m2)

2
1
55.6 m2
-
15633781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22902234 15633781 Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza zapewnia bliskość wszelkich możliwości jakie daje miasto. Mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (77 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2012
15885251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721243 15885251 Komfortowe mieszkanie z ogródkiem 50 m² Szczecin ŚródmieścieNa wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecin.Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, co t...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15505821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20063672 15505821 W ofercie przestronna kawalerka z ogródkiem na Stary Mieście. Nieruchomość mieści się na parterze 7-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Powierzchnia to 39m2, w tym:- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na niewielki ogródek, - wydzielone drzwiami...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (64 zł/m2)

1
-
39 m2
2020
15890355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875844 15890355 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (77 zł/m2)

2
1
28.4 m2
1970
15882804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673395 15882804 Pogodno, dwa pokoje, 39 m2, drugie piętro w domu jednorodzinnym. Lokal wyposażony w meble, łóżka szafa, krzesła. Umeblowanie widoczne na zdjęciach.Łazienka z kabiną natryskową, WC, umywalką, pralką. Na podłodze terakota, ściany w glazurze. Pokoje roz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (56 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15885260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27721452 15885260 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe ( pierwotnie 2 pokojowe) położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Słowackiego. Idealne dla dwóch osób lub rodziny. Na powierzchnię mieszkania 60,74m2 składa się duży salon częściowo otwarty na kuchnię, przejściowy ...

Szczecin (Łękno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (36 zł/m2)

3
1
60.74 m2
1910
15883035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673564 15883035 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,8m2, położoną na 9 piętrze w budynku z windą. Pokój z aneksem kuchennym z wyjątkowym widokiem na Stocznie. Łazienka w glazurze i terakocie, z wanną. Aneks kuchenny we wnęce wyposażony i umeblowany. W przedpokoj...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 690 PLN (59 zł/m2)

1
1
28.8 m2
1985
15883103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673702 15883103 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie.Budynek wyposażony windę. Na metraż około 50m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchennym, ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
2012