• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 239

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
13568067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1872826 13568067 Wyłącznie w naszym biurze!Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy taras (około 30 metrów) oraz ogród (około 100 metrów)W okolicy pełna infrastruktura. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park przygodna. W sk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15203542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12512748 15203542 Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Bohdana Zaleskiego. Na powierzchnię użytkową nieruchomości (32 m2) składają się: --->Zamykany korytarz (zabudowana szafa typu komandor).--->Sypialnia (zabudowana szafa typu komandor, łóżko dwuosob...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 350 PLN (73 zł/m2)

2
1
32 m2
2006
15889929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27864561 15889929 Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w nowoczesnym budynku apartamentowym na osiedlu Zawadzkiego w Szczecin. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki, przedpoko...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (72 zł/m2)

2
1
37.4 m2
2025
15584682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21867740 15584682 Zapraszam na prezentację mieszkania przy ul. Swojskiej w Szczecinie na nowym osiedlu zlokalizowanym w pobliżu Kniei Bukowej. Doskonałe tereny rekreacyjne , spacerowe to dodatkowe atuty lokalizacji. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone i wyposażone w...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
1
44.41 m2
2024
15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930
15882870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673176 15882870 Na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w nowo wybudowanym budynku na Pogodnie w Szczecinie. Lokal został świeżo wykończony w wysokim standardzie i jest w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania przynależy miejsce park...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
54.99 m2
2024
15826484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26626837 15826484 Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż.OPIS: Pokój 2 osobowy do wynajęcia. Do dyspozycji najemców są 2 łazienki z wc i kabinami prysznicowymi. Duża kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. KOSZTY: Przy terminowej płatności - czynsz najmu to 10...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 PLN (53 zł/m2)

1
2
20 m2
1937
15882739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673244 15882739 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z balkonem typu loggia położonego przy ul. Naruszewicza w Szczecinie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko.OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (40 zł/m2)

2
1
54.39 m2
1935
15882882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673212 15882882 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej przy ul. Bandurskiego w Szczecinie.OPIS MIESZKANIA:Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze w lll-piętrowym bloku. Jego całkowita powierzchnia wynosi 23,00 m2, jes...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
23 m2
1965