• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 240

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15882882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673212 15882882 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej przy ul. Bandurskiego w Szczecinie.OPIS MIESZKANIA:Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze w lll-piętrowym bloku. Jego całkowita powierzchnia wynosi 23,00 m2, jes...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
23 m2
1965
15887475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784203 15887475 Do wynajęcia nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,91 m², położone w samym sercu Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Szczecińskich. Lokal oferuje widok na Odrę, co nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu.Mieszkanie wykończ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (107 zł/m2)

1
1
41.91 m2
2025
15831942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671237 15831942 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m², położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ pomieszczeń. Do mieszkania przynależy balkon, dodatkowym atutem jest możli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
66.7 m2
1920
15886384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756400 15886384 Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w samym sercu Szczecina. Lokal o powierzchni 60,47 m² znajduje się na 7. piętrze i został świeżo oddany do użytku – wszystko w mieszkaniu jest nowe, stara...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
60.47 m2
2021
15883621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675341 15883621 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przytulnej kawalerki położonej przy ul. Romera na os. Zawadzkiego. OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze XII-piętrowego wieżowca. Jego całkowita powierzchnia wynosi 30,...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

1
1
30.81 m2
1970
15883081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673658 15883081 W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie komfortowe, bardzo słoneczne i ciepłe, w pełni u...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906
15889404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27849867 15889404 Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym i własną łazienką, położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie.Lokal o powierzchni 22 m² to idealna propozycja dla singla lub osoby szukającej...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15889176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27845747 15889176 Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m² zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Kijewa — idealne dla rodziny szukającej komfortu i funkcjonalnej przestrzeni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budyn...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (30 zł/m2)

4
1
130 m2
2008
15812117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26466082 15812117 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku z windą Szczecin – Warszewo Żelechowa, ul. Przepiórki.Mieszkanie o powierzchni 31,55 m², położonego na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w jednej z najbardzi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (70 zł/m2)

2
1
31.55 m2
2025