• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 240

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15883293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674843 15883293 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15888374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27811172 15888374 Szukasz mieszkania zlokalizowanego w CENTRUM po remoncie? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Królowej Jadwigi. Atutem mieszkania położonego w tej części mia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (100 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15888193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806497 15888193 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie.W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia z balkonem typu francuskiego - oddzielna kuchnia - łazienka z W...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (52 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1970
15824026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26620268 15824026 Śródmieście - komfortowe mieszkanie - SMART LOFT - o powierzchni 42 m2 położone w budynku po dawnej fabryce papieru z XIX wieku.Nieruchomość po rewitalizacji zakończonej w 2024 roku.Budynek 4-piętrowy z oszklonymi windami, garażami i pomieszczeniami ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (72 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2024
15883446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675167 15883446 Na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni użytkowej 102 m2 112 m2 po podłodze zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Szczecina na Osowie przy ulicy Hansa Christiana Andersena Nieruchomość znajduje się w zabudowie bliźniacz...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 200 PLN (51 zł/m2)

4
-
102 m2
2017
15887962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797844 15887962 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15887942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797892 15887942 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15354913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16668095 15354913 Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum w sercu miasta.Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, o...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15382211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17296866 15382211 Na wynajem 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z lat 80 tych.Mieszkanie 3 pok. ok. 60m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni (pełne wyposażenie sztućce, szklanki ), przedpokój, łazienka.dodatkowo sł...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (43 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15885920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743837 15885920 Jasna kawalerka z widokiem 31 m² 78 piętro ul. 26 KwietniaSzukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz!Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
-
31 m2
1980
15885830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27742945 15885830 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15883332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674881 15883332 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980