• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 240

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15878280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27592264 15878280 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15841805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26798145 15841805 Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie, z windą, eleganckimi klatkami schodowymi, całodobową ochroną i monito...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15882923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673322 15882923 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15861914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27217637 15861914 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15802682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26272845 15802682 Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem – ul. Okulickiego, Szczecin!Szukasz wyjątkowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Oferujemy 2-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem na ul. Okulickiego!Nietuzinkowy układ – dwa poziomy zapewniają przestrzeń i...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 600 PLN (48 zł/m2)

2
-
75 m2
1990
15818529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26603871 15818529 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym – Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 96 m², położone na parterze w budynku wielorodzinnym, z prywa...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (68 zł/m2)

4
1
96 m2
2022
15717393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24532340 15717393 Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada.Mieszkanie po odświeżeniu.Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon.Mieszkanie w pełni umeblowane.Wynajem na krótki okres - od 1-go miesiącaCena przy najmie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
36.71 m2
1970
15886984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27772753 15886984 Najem okazjonalny!Częściowo umeblowane mieszkanie wydzielone z części domu jednorodzinnego, położonego w willowej części dzielnicy Gumieńce nieopodal osiedla Reda. Najemca nie tylko do mieszkania ma całkiem niezależne wejście, ale także na posesję...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 PLN (40 zł/m2)

1
1
30 m2
1988
15887491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784498 15887491 Mieszkanie 2 pokojowe ,kuchnia, łazienka, logia, I piętro, 37,5 m2 użytkowe w ścisłym centrum Szczecina do wynajęcia.Pokoje umeblowane z możliwością doposażenia.Kuchnia wyposażona jest w lodówkę , zmywarkę , kuchenkę 4. palnikową z piekarnikiem, pral...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (59 zł/m2)

1
-
37.49 m2
1963
15882896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673253 15882896 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (91 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15882820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673426 15882820 Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku z cichobieżną windą. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne, słoneczne, wykończone w wysokim standardzie.Powierzchnia mieszkania wynosi 76 m2: - ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (37 zł/m2)

3
1
76 m2
2001
15887069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27775283 15887069 Do wynajmu - dwa przestronne pokoje z garażem ( w cenie ) na zamkniętym zielonym osiedlu - okolice Jasnych Błoni.Lokalizacja - róg Wojska Polskiego i Piotra Skargi, spacerkiem na Jasne Błonia .Osiedle- kameralne ,zielone ,zamknięte , monitorowane, M...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
56.2 m2
2010