• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 31

15881654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Żoliborz/Po remoncie/Przestronne 27642581 15881654 Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój i kameralny charakter z doskonałą infrastrukturą miejską.Na powierzchnię ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (76 zł/m2)

3
1
55 m2
1962
15798056 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26161429 15798056 Piękny apartament na Żoliborzu w znakomitej lokalizacji przy metrze Marymont.Do wynajęcia apartament w przedwojennym budynku, w pełni wyposażony i umeblowany. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne i ciche, widok z salonu na park.Reprezentacyjny salon z ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (45 zł/m2)

3
1
124 m2
1929
15881182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27625313 15881182 Przyjemne nieduże 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 położone w zacisznym zielonym osiedlu otoczonym starodrzewiem, tuż przy Placu Wilsona - ul. Mickiewicza 33, w jednej z najciekawszych części Żoliborza. Urocze zamknięte osiedle pełne zieleni z p...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (69 zł/m2)

3
-
47 m2
1960
15870977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27450584 15870977 Przyjemne nieduże 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 położone w zacisznym zielonym osiedlu otoczonym starodrzewiem, tuż przy Placu Wilsona - ul. Mickiewicza 33, w jednej z najciekawszych części Żoliborza. Urocze zamknięte osiedle pełne zieleni z p...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (69 zł/m2)

3
-
47 m2
1960
15868811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27390879 15868811 Oferujemy do wynajęcia wyremontowane, kompletnie wyposażone mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Lokal ma 47 mkw. i składa się z:- salonu (20 mkw.), a w nim: regał, komoda, rozkładana kanapa, stół i krzesła.- sypialni (12 mkw), a w niej: komoda oraz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (64 zł/m2)

2
1
46 m2
1984
15872335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Żoliborz Artystyczny / Oddzielna Kuchnia / Parking 27490554 15872335 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15816196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, eleganckie 2 pokoje przy Pl. Wilsona 26609599 15816196 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53 m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1960r, przy ul. Adama Mickiewicza, Żoliborz Stary Żoliborz.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 5 000 zł + 1 050 zł czynsz administracyjny i zalicz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
-
53 m2
1960
13240062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 1530930 13240062 Przestronna kawalerka w strzeżonym apartamentowcu na Żoliborzu z tarasem.Mieszkanie ciche, w pełni umeblowane z widokiem na przestrzeń.Kuchnia połączona z salonem , wydzielona duża garderoba.W salonie jest rozkładana kanapa narożnik do spania.Wysok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (74 zł/m2)

1
-
35 m2
2016
15801998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26254087 15801998 TYLKO U NAS!Żoliborz Artystyczny ul. Rydygiera 13B 2 pokoje garaż w cenieMam przyjemność zaprezentować w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym Żoliborzu Artystycznym przy ul. Ludwika Rydygiera 13B.Miejsce postojowe ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15807530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26368191 15807530 Dom powstał w latach 1938–1941 według projektu konkursowego (I nagroda) Juliusza Żórawskiego. Architekt zastosował w nim pięć zasad architektury nowoczesnej Le Corbusiera: poziome (pasmowe) okna, wolny plan zabudowy poszczególnych kondygnacji, wolna ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (74 zł/m2)

3
1
74 m2
1938
15799930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26199768 15799930 OkolicaMieszkanie zlokalizowane w malowniczej części Warszawy - Sadach Żoliborskich. Ta spokojna zielona okolica oferuje doskonałe warunki dla osób poszukujących wygody życia w mieście i harmonii z naturą. W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny re...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (74 zł/m2)

3
1
57 m2
1965
15086126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 9330783 15086126 Do wynajęcia jasne, klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m² przy ulicy Filareckiej 3 - w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części Żoliborza. Budynek zapisany na kartach historii gdyż w 1944 roku w tym budynku mieściło się dowó...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (73 zł/m2)

2
1
52 m2
-