• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 57

15865716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Park Szczęśliwicki | przestronne | wyposażone 27304936 15865716 Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na niskim piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Do mieszkania przynależą dwa mie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 PLN (48 zł/m2)

3
1
63 m2
1997
15881065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
5 pokoi | Ochota | Park Szczęśliwicki 27622230 15881065 Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie Ochota - Włodarzewska 55G blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², zlokalizowany przy ul. Włodarzewskiej 55G na warszawskiej Ochocie - w jed...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (63 zł/m2)

5
2
127 m2
2000
15572682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21595574 15572682 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI. Umowa okazjonalna. Do wynajęcia od maja 2026, po załatwieniu formalności (parę dni). Bezpośrednio. Przytulna, umeblowana, cicha kawalerka 23,74 m2, dla osób pracujących (wy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (79 zł/m2)

1
-
24 m2
1974
15818682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26640841 15818682 Do wynajęcia idealne dla pary, studentów dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m2, zlokalizowane w centrum miasta - róg Grójeckiej i Wawelskiej - w odremontowanej, przedwojennej kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: - pokój połączony z aneksem...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (82 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15840821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26785584 15840821 Przedmiotem najmu jest komfortowo urządzony, przestronny apartament w dzielnicy Włochy.Mieszkanie ma powierzchnię 132 mkw i składa się z salonu z dużym aneksem kuchennym, 4 sypialni - w tym jedna z własną łazienką, osobnej łazienki oraz WC w holu. Mi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (44 zł/m2)

5
2
135 m2
2000
15878329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
oddzielna sypialnia | Park Szczęśliwicki 27594107 15878329 Oferuję do wynajęcia kawalerkę z oddzielną sypialnią, o powierzchni 25,69 m² na warszawskiej Ochocie przy ul. Skorochód-Majewskiego.Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze w budynku z windą składa się z:- salonu z rozkładaną kanapą, stolikiem oraz krzesł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (108 zł/m2)

2
1
25 m2
1970
15833726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26762343 15833726 Bezpośrednio od właściciela...bez prowizjitel 501742465Piękne pełne światła mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny umeblowany pokój z balkonem Wyposażona kuchniaŁazienka z oknemW cenie czynsz administracyjnyDodatkowe opłaty to tylko ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (100 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15868855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27392369 15868855 Nowoczesne mieszkanie w sercu Warszawy - ul. Nowogrodzka 74 2 pokoje pełne wyposażenie Szukasz komfortowego miejsca do życia w samym centrum Warszawy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na wynajem eleganckie, w pełni wyposażone...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (109 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15866653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27322181 15866653 Polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe, blisko centrum. Odnowione czyste, jasne i ciepłe o powierzchni 44,20 m2. Nowoczesne wnętrze i znakomita lokalizacja przy Filtrach na bliskiej Ochocie. Budynek wybudowany w latach 70-tych ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
44 m2
1970
15865735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27305053 15865735 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie – Warszawa, Ochota, ul. Wiślicka 7Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku na warszawskiej...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
14989942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 6219049 14989942 Apartament o pow. 30 m 2 bez garażu, umeblowany. Jest tu ciekawe i wygodne rozwiązanie. Winda z piętra na którym znajduje się mieszkanie zjeżdża do sklepu Biedronka. Budynek bardzo nowoczesny, okna wychodzą na patio z oczkiem wodnym i dużą ilością z...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (117 zł/m2)

1
1
30 m2
2013
13948121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2257048 13948121 Mieszkanie czteropokojowe z widną kuchnią w kamienicy z 1936 r. Budynek znajduje się ul. Opaczewska róg ul. Grójeckiej. Pierwsze piętro pierwsze, windy brak, jest balkon.Wynajęte do 2026 rPrezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 650 PLN (48 zł/m2)

4
1
96 m2
1936