• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 30

15868502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27383021 15868502 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę czteropokojowego mieszkania w budynku z 2018 roku, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku, a do dyspozycji najemcy jest miejsce parkingowe w hali garażowej ora...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (46 zł/m2)

4
2
92 m2
2018
15844340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26831805 15844340 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej.Mieszkanie o powierzchni 35 m² (inwestycja URSA Ho...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
35 m2
2021
15853586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27053252 15853586 Zadbane, wygodne dwu-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Mieszkanie znajduje się na 2-im piętrze w 4-piętrowym budynku.Składa się z:1. Dużego  27 m2 salonu z jadalnią  , wyposażonego w kino domowe, z wyjści...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (47 zł/m2)

2
1
58 m2
2002
15853261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27044897 15853261 ..:: Opis mieszkania na wynajem – ul. Herbu Oksza 17, Warszawa (Ursus – Szamoty) ::..ENGLISH BELOWDo wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Herbu Oksza 17...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (74 zł/m2)

3
1
43 m2
2022
15863828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje | 37 m² | garaż | 27257531 15863828 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Edwarda Habicha 9 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2023 roku (winda).Układ mieszkaniasalon z aneksem kuchennymsypialnia z du...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (78 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15491858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19774352 15491858 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia jasne, dwustronne mieszkanie 3‑pokojowe z osobną kuchnią położone na parterze 4‑piętrowego budynku w spokojnej, zielonej części Ursusa – Osiedle Niedźwiadek. Lokal znajduje się na parterze 4‑p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (63 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15591424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22006468 15591424 ..:: Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu Warszawa Ursus, ul. Taylora 45 mkw ::..ENGLISH BELOWSzukasz funkcjonalnego i wygodnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Warszawy? Ta oferta p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (78 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15782268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe mieszkanie z charakterem na zamkniętym osiedlu 25838950 15782268 Ursus 2 pokoje 58 m² 1. piętro Dwustronne Winda Osiedle zamknięteNa wynajem okazjonalny wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Apartamentowej.To idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, styl i wnętrza z char...

Warszawa (Ursus), ul. Apartamentowa 11

2 500 PLN (43 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15742642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24997140 15742642 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę nowocześnie umeblowane i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w nowym centrum UrsusaSzamoty. Mieści się ono na trzecim piętrze i jeszcze nigdy nie było wynajmowane. Składa się z sypialni i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15819225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26607856 15819225 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w dzielnicy Ursus – Skorosze, na cenionym osiedlu Skorosze Park. Lokal niemal nowy, oddany do użytkowania w 2021 roku. Idealna propozycja dla sin...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15812497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26527569 15812497 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Ursusie, przy ul. Górna Droga. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy pośrednictwa.LOKALIZACJAMieszkanie położone jest w rozwijającej się dzielnicy Ursus, przy ul. Górna Droga. Nieopodal osiedla zna...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
47.9 m2
2000
15701291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24215259 15701291 Mam przyjemność zaoferować Państwu na wynajem świeżo oddane, pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,38 m² z loggią 3,85 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Zagłoby 16 w Ursusie. Lokal położony jest na wysokim, 11. piętr...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 PLN (85 zł/m2)

2
1
33.38 m2
2025