• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 36

15695449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
5-pokojowy apartament, klima, 2 balkony, garaż 24104368 15695449 Pięciopokojowy apartament do wynajęcia 106 m2, piętro 34 z windą w budynku z 2006 r., przy Al. Wilanowskiej, Błonia Wilanowskie. Po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości meble i sprzęt, idealne dla rodziny.Cena: 6 50...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (61 zł/m2)

5
-
106 m2
2006
15379024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe trzy pokoje w Miasteczku Wilanów 17231566 15379024 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 88 m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, Błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 6200 zł + 1500 zł czynsz administracyjny + prąd ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (70 zł/m2)

3
-
88 m2
2010
15895765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27962937 15895765 Elegancka przestrzeń dla rodziny 66 m² części dziennej + 20 m² tarasu WilanówWyjątkowo przestronny i pełen światła apartament rodzinny położony w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, z widokiem na Oś Królewską oraz zielone patio. To propozycja dl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 499 PLN (72 zł/m2)

5
2
160 m2
2006
15895395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962973 15895395 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy – Miasteczku Wilanów.Lokal znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 4-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, wyposażonego ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 649 PLN (89 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15859461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27168080 15859461 Oferujemy do wynajęcia przestronny, 3 - pokojowy apartament przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ma 84 mkw i składa się z:- 29. metrowego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, - dwóch przestronnych sypialni, - łazienki z WC (znajduje się ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (75 zł/m2)

3
1
79 m2
2010
15894432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27942650 15894432 Przestronne mieszkanie usytuowane na wyjątkowym osiedlu Ostoja Wilanów w budynku o podwyższonym standardzie z prywatnym parkiem, placem zabaw przeznaczonym dla mieszkańców. Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami. Bezpośrednio po odnowieniu i częścio...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (65 zł/m2)

3
2
84 m2
2009
15846772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26893296 15846772 Przestronne 83 m² 3 pokoje Miasteczko Wilanów 2 miejsca parkingowe balkonDo wynajęcia w pełni wyposażone, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 83 mkw., położone w prestiżowej części Warszawa – Miasteczku Wilanów, przy ul....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
1
83 m2
2006
15887493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27784499 15887493 Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4BDo wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko Wilanów, ul. Sarmacka 4B.Szczegóły nieruchomościPowierzchnia:...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 160 PLN (95 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15716458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24512959 15716458 3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również w chłodne dni. Apartament wykończony w wysokim standardzie z dbałością o de...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (68 zł/m2)

3
2
96 m2
2007
15884008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27692058 15884008 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 115 mkw, położony w nowoczesnym budynku na warszawskich Zawadach, w spokojnej okolicy przy ul. Bruzdowej. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.Mieszkanie oferuje komfortowy układ pomieszczeń: ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (47 zł/m2)

3
2
115 m2
2010
15349307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne 3 pokoje 16503280 15349307 RS Real Estate prezentuje piękne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Wilanowa - Zawady.Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.Apartamentowiec z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.Inwesty...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 299 PLN (93 zł/m2)

3
1
57 m2
2020
15850139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26988924 15850139 TRZYPOKOJOWY APARTAMENT na wynajem o powierzchni 101,30 mkw znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Zaściankowej.ROZKŁAD:jasny salon z jadalnia i częściowo otwarta na salon kuchnią2 komfortowe sypialniełazienka, z wanna oraz oddzielna łazienka z ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (63 zł/m2)

3
1
101 m2
2010