• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 182

15847943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie, Wola , ul. Nowolipie 26925713 15847943 Do wynajęcia przestronne, świeżo wykończone , wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m2, składające się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane (kanapa, szafy, stoły) oraz wyposażone w sprzęt AGD (pralka, płyta gazowa). Świetna lokaliz...

Warszawa (Wola), ul. Nowolipie 25

2 700 PLN (90 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15870982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27450600 15870982 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 6-piętrowym bloku na ulicy Grenady na Woli. Składa się z dużego salonu (18 m2), dwóch pokoi (12 m2 oraz 10m2), kuchni w pełni wyposażonej (lodówka, kuchenka gazo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 350 PLN (71 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15419671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
WOLA - Apartament 90m przy metrze 18126567 15419671 WOLA - Apartament MERIDIAN ul. Chłodna.LOKALIZACJA i OPISApartament o powierzchni 90 m2, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Wysoki standard wykończenia. Parkiet z drewna egzotycznego, w łazience i kuchni gres, blaty z czarnego granitu, meble robione...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (76 zł/m2)

3
2
90 m2
2010
15893296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eksluzywne 2 pokoje na Woli w 19. Dzielnicy 27906837 15893296 Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 55, 71 m2 w prestiżowym osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja, w biznesowej dzielnicy Warszawy tuż ob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (99 zł/m2)

2
1
55.71 m2
2020
15720277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
46m2 | Towarowa Towers | 14 piętro | Klima | Garaż 24588220 15720277 46 m2 TOWAROWA TOWERS 2 POKOJE GARAŻ PODZIEMNY WYSOKI STANDARD KLIMATYZACJA(English description below)APARTAMENTNowoczesny, komfortowy i bardzo elegancki apartament o powierzchni 46 m2 znajduje się na 14 piętrze w prestiżowym 29-piętrowym budynk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (150 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15719057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowy! | Towarowa Towers | 6 piętro | Klima | Garaż 24559512 15719057 NOWY! TOWAROWA TOWERS 2 POKOJE GARAŻ PODZIEMNY WYSOKI STANDARD KLIMATYZACJA(English description below)APARTAMENTNowoczesny, komfortowy i bardzo elegancki apartament o powierzchni 43 m2 znajduje się na 6 piętrze w prestiżowym 29-piętrowym budynku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (114 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15881732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27646747 15881732 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (61 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15889055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27842227 15889055 Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Okna z ekspozycją na wschód. Jest w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
75 m2
1969
15862018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27221068 15862018 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,41 mkw. z balkonem od strony wschodniej. W budynku przy ul Skierniewickiej 34, osiedle Czyste.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z całodobową ochroną i monitoringiem.Mieszkanie w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (93 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15887900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne trzy pokoje blisko metra 27796967 15887900 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64 m2, piętro 25 z windą w budynku z 2020r. przy ul. Kolejowej, Wola Czyste.Idealne dla rodziny ze starszymi dziećmi lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 5500 zł + 1200 zł czynsz administracyjny i zaliczki...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (86 zł/m2)

3
-
64 m2
2020
15887902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokoje, blisko metro 27796965 15887902 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 1520 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Giełdowej, Wola, Czyste.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 4400 zł + 850 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Wy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (92 zł/m2)

2
-
48 m2
2012
15871590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z widokiem na panoramę miasta 27471052 15871590 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 70m2, piętro 99 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Mrocznej, Wola, Ulrychów.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4800zł + 1300zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, bli...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (69 zł/m2)

3
-
70 m2
2007