• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 98

15886011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27746286 15886011 Wysoki standard 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Nowa Pabianicka KrzykiOpiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Nowa Pabianicka. Mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 250 PLN (88 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15876900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27558424 15876900 Nowe, z 2026 roku, pierwszy najem, wysoki standard. Dostępne od zaraz.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na styku ulic HubskaPaczkowska we Wrocławiu, w prestiżowej i zielonej dzielnicy Krz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (103 zł/m2)

2
1
37 m2
2026
15865550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27303506 15865550 Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pirenejskiej, WrocławKrzyki – Gaj z zadaszonym balkonemloggią, z możliwością korzystania z piwnicy.Mieszkanie 58 m²• Osobna kuchnia.Mieszkanie w pełni rozkładowe, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części dzielnicy G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (57 zł/m2)

3
1
58 m2
1998
15844015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26819439 15844015 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz zadbane mieszkanie dwupoziomowe.Mieszkanie przyjazne zwierzętom! Wrocław Klecina, ul. WałbrzyskaNa wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m (po podłodze 98 m). Lokal znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (48 zł/m2)

4
-
73 m2
2005
15889196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846050 15889196 Dostępne od zaraz, w pełni wyposażone mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem, położone na kameralnym osiedlu ok. 15 minut samochodem od centrum Wrocławia.Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 1...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
2011
15877336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27567566 15877336 Do wynajęcia: nowoczesne, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - ul. Skarbowców Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 44 m², położonego w prestiżowej inwestycji Kameralna Olszówka przy u...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (59 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15892439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898763 15892439 3 pokojowe mieszkanie z balkonem + garaż podziemny Krzyki Ołtaszyn - ul. Obrońców Poczty Gdańskiej - blisko Bielan Wrocławskich i autostrady A4 ! Świetne dla rodziny z Korei. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow. 78 m2 3 pok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (50 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15887506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784706 15887506 Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal w pełni wyposażony, w znakomitej lokalizacji blisko Rynku, Dworca Głównego, Placu Grunwaldzkiego. Idealny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 600 PLN (114 zł/m2)

1
-
14 m2
2018
15838639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732409 15838639 DO WYNAJĘCIA 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku, z windą, pięknym ogrodem, podjazdami dla osób niepełnosprawnych i garażem podzie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (61 zł/m2)

2
1
65 m2
2014
15881719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645543 15881719 Przestronne i nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem 50 m² ul. Przyjaźni Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Przyjaźni (boczna ul. Krzyckiej). Lokal znajduje się na 9. piętrze, oferując za...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15891356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27895101 15891356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przyul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskimsąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15347064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16424314 15347064 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 46m2. Mieszkanie dwustronne, na podłogach parkiet i deski. Z korytarza wejście do jednego z pokoi, łazienki i salonu. Salon przechodni do wnęki kuchennej i kolejnego pokoju. Mieszkanie częściowo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (33 zł/m2)

3
1
46 m2
-