• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 62

15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15894588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27944652 15894588 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ, w pełni umeblowaną i wyposażoną, ul. Legnicka Przedmiejska.Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 5 piętrze o powierzchni ok. 26 m2 składają się: - pokój dzienny z aneksem kuche...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2019
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15740977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24962085 15740977 Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,74 m.kw. usytuowane na 1 piętrze w cztero...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15663818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23538022 15663818 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamiesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
53 m2
2013
15884929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27714719 15884929 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 80 m, położony w samym sercu Wrocławia przy Parku Mieszczańskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bud...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
80 m2
2022
15467209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe, centrum, nad rzeką, obok uniwersytetu 19208702 15467209 > Pierwszy najem> Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta> Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów> Apartament wykończony w wysokim standardzie - wszystkie sprzęty ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 PLN (87 zł/m2)

1
1
27 m2
1900
15884311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27699053 15884311 OPIEKUN OFERTY:Sylwia BednarskaTel: 602 101 602 Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06***(english version below)Z przyjemnością oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (90 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15882550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27667823 15882550 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisOferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (65 zł/m2)

1
-
34 m2
2009
15853726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27055615 15853726 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024