• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 62

15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15889240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846219 15889240 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 39 M2 - STARE MIASTO - SZCZEPIN ul. Lubińska. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętro...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15889559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27853033 15889559 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15828448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616870 15828448 Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia w sercu Wrocławia? Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. W Twoich rękach znajduje się klucz do komfortowego i prestiżowego apartamentu w tętniącym życiem mieście. 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone z ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15699888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24178400 15699888 Svitlana LutsSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602**for English scroll down**Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m, wyposażone w funkcjonalną garderobę, położone na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto.Otoczeni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15807463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26366299 15807463 Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachuOpiekun oferty:Julia AndrulewiczSDP Nieruchomościtel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z prywatnym tarasem na dachu.Nieruchomość możliwa na wynajem tylko dla f...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

13 999 PLN (119 zł/m2)

3
2
118 m2
2020
15761785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25394207 15761785 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam wyjątkowy, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu przy ulicy Księcia Wi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15714886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24475956 15714886 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: + 48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15290443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14893314 15290443 Opiekun Oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Pośrednik Obrotu NieruchomościamiTEL. 602-101-602 Dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 3 pokojowy apartament o pow. 106m2. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (122 zł/m2)

3
-
106 m2
-
15467419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 19211657 15467419 Opiekun Oferty:Jarosław BiegańskiTel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiLicencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 28446***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.87m2...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 900 PLN (93 zł/m2)

4
-
85 m2
2024
15141116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10782113 15141116 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
90 m2
2020
15619749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22595060 15619749 OPIEKUN OFERTYWERONIKA WOŹNIAKTEL. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960(ENGLISH VERSION BELOW)*** MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ ***Polecam przestronne, bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w samym sercu Wrocławia. Apartamen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (71 zł/m2)

2
-
42 m2
-