• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 281

15888770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27824484 15888770 *** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w SDP Nieruchomości ***Nowe budownictwo Wyposażone Balkon Miejsce postojoweOpiekun ofertyKatarzyna TichyNr Licencji PFRN Nr 28712602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduję się w inwestycj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15467209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe, centrum, nad rzeką, obok uniwersytetu 19208702 15467209 > Pierwszy najem> Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta> Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów> Apartament wykończony w wysokim standardzie - wszystkie sprzęty ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 PLN (87 zł/m2)

1
1
27 m2
1900
15893541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27913724 15893541 Do wynajęcia pokój w pełni rozkładowym mieszkaniu w super lokalizacji w centrum, ul. Zaolziańska między Arkadami Wroclavią a Skytower, Tylko z 1 osobą w mieszkaniu 50m2, maksymalny komfort Pokój w cenie 1150 + 400 opłaty =1550zł dla 1 osoby ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 PLN (82 zł/m2)

2
-
14 m2
1975
15884311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27699053 15884311 OPIEKUN OFERTY:Sylwia BednarskaTel: 602 101 602 Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06***(english version below)Z przyjemnością oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m, położone w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (90 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15886011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27746286 15886011 Wysoki standard 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Nowa Pabianicka KrzykiOpiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Nowa Pabianicka. Mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 250 PLN (88 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15876900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27558424 15876900 Nowe, z 2026 roku, pierwszy najem, wysoki standard. Dostępne od zaraz.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na styku ulic HubskaPaczkowska we Wrocławiu, w prestiżowej i zielonej dzielnicy Krz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (103 zł/m2)

2
1
37 m2
2026
15865550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27303506 15865550 Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pirenejskiej, WrocławKrzyki – Gaj z zadaszonym balkonemloggią, z możliwością korzystania z piwnicy.Mieszkanie 58 m²• Osobna kuchnia.Mieszkanie w pełni rozkładowe, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części dzielnicy G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (57 zł/m2)

3
1
58 m2
1998
15740977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24962085 15740977 Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,74 m.kw. usytuowane na 1 piętrze w cztero...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15742482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24993775 15742482 Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, Wrocław, Fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2.FUNKCJONALNOŚĆMieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne, z dużym balkonem i oddzielną kuchnią.Układ pomieszczeń, pozwalają...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
-
49 m2
1985
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15889178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845751 15889178 English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura.Mieszkanie dostępne od zaraz! DYSTANS PIESZY DO NAJWIĘKSZYCH WROCŁAWSKICH UC...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
70 m2
1910