• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 287

15890151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27873407 15890151 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*for english scroll down*Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem na Krzykach?Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie z przestronnymi sypialniami i balkonem w budynku z 2016 r...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (57 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
15890135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży taras, słoneczne, tereny spacerowe 27871988 15890135 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,16 m² z dużym tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. Lokal znajduje się wewnątrz osiedla, dzięki czemu zapewnia ciszę i prywatn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15890117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka wszystko nowe - widok na miasto, balkon 27870139 15890117 Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się na X piętrze w budynku z windą przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Wszystko nowe, po generalnym remoncie. Mieszkanie jest umeblowane i ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Lubuska

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15883845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem 2 pokoje z osobną kuchnią! 27680259 15883845 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gaju. Dostępne od zaraz! LOKALIZACJA: - przystanek tramwajowy Krynicka - 90 m - 1 minuty pieszo,- przystanek autobusowy Krynicka - 110 m - 2 minuty pieszo,- Biedronka - 650 m - 2 minut autem - ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15882462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27664515 15882462 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia.Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw znajdujące się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 300 PLN (49 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15853726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27055615 15853726 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15171186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11591886 15171186 Luksusowe mieszkanie 110m2, Oporów, 2 balkony, garaż AGENT PROWADZĄCYSYLWIA BEDNARSKATEL. 664 -087 -796For English version scroll down***DOSTĘPNE OD CZERWCA***Polecam luksusowe 3pok. mieszkanie o pow.110m2 usytuowane na zamknietym osiedlu w spokojnej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (41 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15867083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334993 15867083 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602*** WOLNE OD 01062026 ***Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 49m2 zlokalizowaną w inwestycji ,,Dorzecze Legnickiej'' z 2019 roku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
14699833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2984925 14699833 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie zachęcam do wynajęcia przestronnego apartamentu z 2018 roku z bardzo dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na stronę wschodnią, ogrzewanie miejsce, woda wliczona w czynsz. Osiedle z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (53 zł/m2)

3
-
60 m2
2018
15841476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789987 15841476 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058wolne od 01.04.2026Serdecznie polecam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie zlokalizowane na Psi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15834924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789986 15834924 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Lokalizacja:Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum oraz wygodny dojazd do obwodnicy i autostra...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (65 zł/m2)

3
-
57 m2
2017