• Nieruchomości na wynajem
 

Pokoje na wynajem

Znalezionych ofert: 74

13031379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia przy ul. Królów Polskich 3528474 13031379 Pokój 13 m2 do wynajęcia w mieszkaniu 2 pokojowym przy ul. Królów Polskich. Jeden z pokoi zajmuje właściciel. Do dyspozycji lokatora jest wspólna kuchnia i łazienka- wyposażone w niezbędne sprzęty AGD. Pokój jest umeblowany- łóżko, szafa, stolik, fot...

Warszawa (Ursus), ul. Królów Polskich

900 PLN

1
-
-
-
15060988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Ochota ul.Dickensa 8600223 15060988 Pokój na Ochocie przy ul.Dickensa 100m od ul.Grójeckiej Mieszkanie jest 2-pokojowe umeblowane i wyposażone ze sprzętem agd ( pralka,lodówka,kuchenka, itp.) można korzystać ze wszystkich sprzętów bez ograniczeń. W drugim pokoju zamieszkuje właściciel...

Warszawa (Ochota), ul. Karola Dickensa

850 PLN

1
-
-
-
14937548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bemowo pokój w mieszkaniu z wynajmującymi 5101815 14937548 Do wynajęcia  pokój 12m2  w mieszkaniu 4-pokojowym na Bemowie ul.Lencewicza w bardzo dobrej lokalizacji blisko przystanki tramwajowe i autobusowe . Pokój w pełni umeblowany i wyposażony zamykany . Mieszkanie wyposażone w sprzety a...

Warszawa (Bemowo), ul. Stanisława Lencewicza

850 PLN

1
-
-
-
15423529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój jednoosobowy, umeblowany, metro, Bemowo 18231739 15423529 Ładny pokój w mieszkaniu z 1 łazienką i 1 toaletą na warszawskim Bemowie przy ulicy Anieli Krzywoń 8. Dostępny od 01.05.2026r.Szybki Internet.Doskonała lokalizacja. Blisko do METRO Ratusz BemowoWYPOSAŻENIE: mikrofalówka, płyta ceramiczna, pralka, lod...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 PLN (124 zł/m2)

5
-
8 m2
-
15579301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój ,aneks kuchenny, wc z łazienką 21744142 15579301 W ofercie wynajmu przestronny pokój z dostępem do kuchni z jadalnią oraz łazienki z WC. Pokój przestronny ,czysty , zadbany z dużym oknem dobrze doświetlony. Nieruchomość położona w Łańcucie przy ul Piłsudskiego. Pokój przeznaczony dla jednej oso...

Łańcut, ul. Józefa Piłsudskiego

1 200 PLN

1
-
-
-
15890094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27868869 15890094 Poszukujesz komfortowego, niezależnego pokoju w sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia przestronny pokój o powierzchni około 9 m, usytuowany w nowoczesnym trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w samym centrum miasta, przy ulic...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 PLN (90 zł/m2)

11
-
11 m2
2008
13599443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój z łazienką na Witominie ! 26290039 13599443 Tylko u nas !!!Komfortowy pokój z łazienką do wynajęcia w domku prywatnym w Gdyni na Witominie.Cena za pokój 2000złmc z opłatami.W domku są dwa pokoje; na pierwszym i drugim piętrze.Na parterze wspólna kuchnia.Standard wykończenia:na podłodze-panele,...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 000 PLN (80 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15888747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823333 15888747 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w  meble: sofę rozkładaną ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (100 zł/m2)

11
-
11 m2
1983
15888748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823325 15888748 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15888749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823326 15888749 Do wynajęcia pokój jednoosobowy w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem n...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (128 zł/m2)

11
-
9 m2
1983
15888750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823327 15888750 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15887580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój na wynajem, Waszyngtona 27787113 15887580 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-